Archyvai

Zdarova Moldova.Balkaniškų vakarėlių sezonas startuoja naujoje vietoje

Puikiai atšventę vasarą festivaliuose ir kurortuose nerimastingieji „Baltic Balkan“ grįžta į sostinės Senamiestį rugsėjo 17-ąją! Šį kartą pristatome tarsi specialiai Balkan, Klezmer ir Gipsy muzikai įrengtą vietą – tai baras „Moldova“, esantis Labdarių g. 8 .

Čia suradome ne tik unikalią aplinką, besisukantį „disko“ rutulį bet ir tikrą Moldovos virtuvę, moldaviškus užkandžius, geriausią Europoje alų ir be abejo rakijos šotukus! Pirmas jų nuo „Baltic Balkan“ bus įteiktas nemokamai – jei pasipuošite ūsais ar moldaviška kepure su povo plunksna.

„Tie kurie lankosi mūsų vakarėliuose ne kartą girdėjo skambiuosius moldavų „Zdob Si Zdub“ ar Karpatų vestuvininkus iš „Banda Dochia“. Kita vertus, mes jau seniai norėjome išbandyti patiekalus su mamalyga, brindza ar iš ryto paragauti garsiąją čiorba sriubą. Juk Besarabija – ne mažiau savo karšta virtuve, muzika, šokiais užburianti šalis nei tikrieji Balkanai“, – sako „Baltic Balkan“

Vakarėlis „Zdarova Moldova“ rugsėjo 17-ą, penktadienį startuos atvirame ore – unikalioje tavernoje „Moldovos“ kieme, o subjurus orui esame pasirengę persikelti į jaukią patalpą viduje! Visus „Baltic Balkan“ gerbėjus kviečiame išbandyti naująją vietą kartu su cumbia ir chicha muzika, kurią pristatys DJ Cholo iš Peru.

Peru su Moldova sieja ne tik kalnai, prieškalnės ir vindarystė, bet ir energinga muzika. Iš Rytų Kolumbijos atkeliavusi cumbia ir pačioje Peru susiformavusi jos atmaina chicha savyje derina Andų indėnams būdingą huayno pentatoniką, europietiškų instrumentų naudojimą ir net 60ųjų surf muzikos įtaką. World muzikos žinovai sako, kad reta pasaulyje tokios uždegančios ir į šokio sukūrį įtraukiančios muzikos kaip Limos gatvėse skambanti chicha su geriausiomis gitaros soluotėmis!

„Baltic Balkan“ pažada – tai pirmas toks bet ne paskutinis šokis čionais!

Dj Cholo / Peru (Cumbia/Chicha)

Baltic Balkan (Gipsy/Klezmer)

Renginio laikas: Rugsėjo 17 (penktadienis), 21 val.

Renginio vieta: Taverna Moldova / Labdarių g. 8, Vilnius

Įėjimo kaina: 10 LT

Dress code: čigonas, ūsai, skrybėlė, žirgas, auksiniai dantys, šautuvai.

Čerka Rakijos NEMOKAMAI!