Archyvai

„Woo“ savaitgalį pasidalins „Jus‘ Dance“ ir Valentino sutiktuvės

Sugrįžus kalėdiniam orui geriausia vieta slėptis nuo šalčio, be abejo, yra šokių aikštelė. Ypač ta, kurią, kaip visuomet, rūpestingai ruošia klubo „Woo“ darbuotojai. Vasario vidurio savaitgalį čia vyks du skirtingo kalibro, bet vienodai nuoširdūs vakarėliai, skirti mylintiems muziką ir vieniems kitus.

Penktadienį, vasario 11-ą „Woo“ vyks jau penktoji jausmingo ir gilaus skambesio house muzikai skirta „Jus‘ Dance“ sesija. Ją dešimtukais išlaikyti padės idėjos autoriai ir vieni aistringiausių house muzikos puoselėtojų Lietuvoje – Broliai Tadas ir Domas „Deep Inc“. Jie žada itin retai aptinkamą šešių valandų setą.

Jausmų gaudynėms šokių aikštelėje „Deep Inc“ ruošiasi įrašų studijoje. Čia jie ne tik ruošia kassavaitinę laidą radijo stočiai „Opus 3“, bet ir įnirtingai konstruoja įrašus. Šiuo metu pagrindinis broliško dueto užsiėmimas – remiksai didžiosiomis raidėmis pristatomoms house muzikos divoms Lisa Millett ir Annette Taylor. Taip pat šis tas Pietų Afrikos Respublikos – bene karščiausio deep house muzikos taško pasaulyje – atstovams.

Ciklą „Jus‘ Dance“ Vilniaus klubinėtojų kojos mėgsta ne tik dėl kokybiškos house muzikos, bet ir neatsiejamo jos priedo – šokių. Juos čia įprastai užveda profesionalūs šokėjai, tad ir penktadienį „Woo“ apsilankys ne vienas ir ne du šios profesijos atstovai. Nemažą šokių aikštelės užkariautojų dalį sudarys daugiau nei trejus metus gyvuojančios urban merginų komandos „Locked Signs“ narės.

Atsikvėpus po house dedikuotos nakties „Woo“ šeštadienį lauks mylinčių, mylėjusių ir dar tik ieškančių vienintelio ar vienintelės. Vienintelei nakčiai vasario 12-ąją Vilniaus g-vėje atidaromas „Lovers Club“! Nusimato palanki proga parepetuoti prieš visų arba dievinamą, arba nekenčiamą Valentino dieną.

Meilės raštelius natų pavidalu įsivaizduojamose penklinėse šeštadienį kabins elektrifikuoti „The Sneekers“ vyrukai. Jie visai neseniai sugrįžo iš mini gastrolių po Vokietiją, kur tikrai begėdiškai pristatė savo įrašą leidykloje „Television Rock“. Didžėjai tikrai turės kam dedikuoti savo meilę – kompaniją „snykeriams“ už pulto palaikys dvi merginos. Tai – visuomet rafinuotą skonį ir įvaizdį demonstruojanti Deficitas bei visiška jos priešingybė, triukšmadarė, kasdien vadovaujanti ZIP FM eteriui – Sima iš „SiSi“.

Penktadienį atėję pagilinti house įgūdžių už pratybas „Woo“ mokės 10 Lt. Šeštadienį meilės nakties proga mokestis bus lygiai toks pats.