Archyvai

„Woo“ penktadienį apsivers aukštyn kojom ir taps „ooM“

Prieš beveik lygiai tris mėnesius, vasarai vos prasidėjus, klubas „Woo“ vieną naktį buvo remiksuotas. Operacija pavyko itin sėkmingai – visi iki vieno apsilankiusių Vilniaus klube suprato, kad žodis „bootleg“ reiškia gerą vakarėlį.

Idėjos pranašas Marijos žemėje Moodbase su bendrininku Sonik, patobulinta artilerija ir dar stipresne komanda grįžta tam, kad „Woo“ vėl apverstų aukštyn kojom. Štai kodėl rugsėjo 17-ąją, penktadienį, klubas vadinsis „ooM“. Prie plano šįkart prisidės plokštelių milijonierius Mamania ir šimtametis drum‘n‘bass veteranas Astralas.

„Atrodo, klube „ooM“ penktadienį tiesiog privalės būt smagu – nors viskas priklauso nuo publikos, su bootlegu nuotaiką į aukštesnį lygį pakelti yra lengviausia“, – delnus trina Astralas. Anot jo, pagrindinė bootleg judėjimo priežastis yra tiesiog gerai užsiautėti ir šokius pakelti į aukštesnį lygį įliejant į juos, pavyzdžiui, klasikinį roko dinozauro kūrinį.

Idėjai, kad bootlegai ir mashup‘ai senus kūrinius prikelia naujam gyvenimui, pritaria ir kitas „ooM“ plano vykdytojas – Mamania. Jis muzikiniais eksperimentais dažniausiai užsiiminėja gyvai, o tai daryti leidžia jau keliolika metų tobulinama grojimo technika. Didžėjus, apgrojęs turbūt absoliučią daugumą Lietuvos klubų, penktadieniui žada patiekalų iš „U2“ ir hiphopo, „Brassbastardz“ ir breakbeat, „G&G Sindikato“ ir drum‘n‘bass, Grandmaster Flash ir lietuvių liaudies motyvų…

Visi įmanomi stiliai ir daugybė senokai pamirštų kūrinių, neįtikėtinai smagiai skambančių pagal šiandieninį beatą. Keturi savo amato meistrai, pasikinkę aštriausią techniką ir plačiausias įrašų bibliotekas. Na, ir… du kūriniai už vieno kainą!

Renginio laikas:  penktadienis, rugsėjo 17-oji.  22 val.

Renginio vieta: klubas "Woo", Vilniaus g. 22.

Mokestis prie durų:  10 Lt.