Archyvai

“Woo” grąžina į madą pageidavimų diskoteką

Pamirškite besiraukantį ir juokelius iš serijos „čia ne pageidavimų koncertas“ laidantį didžėjų, kuomet vakarėlio įkarštyje prašote jo pagroti mėgstamą dainą. Ateinantį ketvirtadienį, liepos 29 d., visus ir visuomet šokdinantis diskotekų rūsys “Woo” pradeda naujausią renginių seriją „Yourspace“. Iš tiesų – tai ne pageidavimų koncertas, tai visa pageidavimų diskoteka!

Nuo šiol „Woo“ pramogų skyrius savo bendradarbiu skelbia tave, tavo draugus, kursiokus, kaimynus, tėvus, senelius, vaikus, naminius gyvūnėlius – taip vardyti galima be galo… Šiuose ketvirtadieniniuose vakaruose ne tik bus galima trypti pagal pačių šokėjų iš anksto supageidautą grojaraštį, bet ir patiems muzikuoti, akomponuoti ir visais įmanomais būdais prisidėti prie pasiutusių šokių kūrimo.

Pasak „Woo“ pramogų skyriaus, pageidavimų diskotekų „Yourspace“ instrukcija paprasta kaip du kart du. Pirmiausia reikia apsilankyti vakarėlio paskyroje „Facebook‘e“ ir ant sienos rašyti savo išankstinius pageidavimus – dainų pavadinimus, užuominas, internetines nuorodas. Klaidžiodami „Facebook“ ieškokite renginio „Yourspace @ woo”. Artėjant išganingam ketvirtadieniui, „Woo“ pramogų planuotojai iš pasiūlytų dainų kruopščiai sudygsniuos grojaraštį, pagal kurį „Woo“ stogas ir skėčiai kilnosis ketvirtadienio vakarais.

Pirmojo „Yourspace“ vakaro pageidavimų totalizatorius jau vyksta. Iki ateinančio ketvirtadienio grojaraštis bus suklijuotas, papudruotas ir paruoštas naujos mados šokiams – pageidavimų diskotekai. „Yourspace“ šokių metu iš visų pageidavimų sudėliotą muzikinę programą virins Karma ir Odessa iš didžėjų susivienijimo Bemygirlfriend, Liosha (Lazy Jesus) ir gyvai akomponuos Gerbert-Doronin-Koltan.

Ateinantį ketvirtadienį, liepos 29 d. į „Woo“ užsukite paruošę namų darbus: iš naujo madingos pageidavimų diskotekos grojaraštis priklauso tik nuo jūsų! Pageidavimų diskoteka „Yourspace“ prasideda 23 val. ir transliuoja iki pat ketvirtos ryto visiškai nemokamai.