Archyvai

Wet T-shirt contest pasiekė kulminaciją! FINALAS Helios klube!

Gruodžio 12-ąją dieną, šeštadienį, „Helios“ klube Jūsų lauks neeilinis renginys. Visi jau spėjo pažint šlapių marškinėlių konkursą ir šio konkurso koncepciją. Taigi, būtent šią dieną įvyks šio konkurso FINALAS!

Progresyviai judančios „Different line“ komandos dėka šis renginių ciklas įgavo didelį pagreitį ir kiekvieno vakarėlio metu galime matyti gražius, bei atsipalaidavusius žmones. “Žmonės po truputį atsipalaiduoja, o tai reiškia, jog mes savo misija vykdome teisingai. Džiugu matyti atsipalaidavusius žmones ant scenos ir tokius pat, laisvai šėlstančius šokių aikštelėje”- teigė “Different line” komandos nariai.

Visi šio ciklo renginiai susilaukė ypatingo susidomėjimo, jų metu „Helios“ šokių aikštelė tiesiog lūždavo nuo žmonių, iš kurių kiekvienas paryčiais klubą palikdavo su neišdildomais įspūdžiais. Net neabejojama, kad finalas bus lyg bombos sprogimas ir sumuš visų prieš tai vykusių konkursų rekordus. O taip manoma todėl, jog galėsite išvysti ne tik praeitų konkursų nugalėtojas, o taip pat ir geriausias naujai užsiregistravusias paneles, kurios nors ir negalės varžytis dėl nugalėtojos titulo – bet padarys viską, kad patektų į 2010-ųjų metų Wet T-Shirt konkursą, kurio parengiamieji darbai jau pradėti!

Organizatoriai ragina visas merginas, kurios taip pat nespėjo sudalyvauti, bet labai norėjo ir taip pat kurios jau turi 18 metų, kuo mažiau drovėtis ir registruotis i konkursą adresu www.slapimarskineliai.lt.

Nugalėtoją, kaip ir praėjusiose renginio sesijose, išrinksite Jūs patys, reikšdami ovacijas, šaukdami, rėkdami, trypdami ar kitaip bandydami sukelti kuo didesnį triukšmą. Pasirodymo pabaigoje bus paruoštas VIP staliukas su gėrimais, kuriais renginio dalyvės galės mėgautis iškart po konkurso. Taip pat, nugalėtoją sveikins „BigLimo“ kompanija ( www.biglimo.lt ), dovanosianti nemokamą valandos laiko kelionę limuzinu po naktinį Vilnių! Nugalėtojos lauks ir dar viena staigmena – tai naujametinis VIP stalas su gėrimais sausio 31-ąją dieną!

Vakarėlio balsas ir siela bus abejingų sau nepaliekantis ir žodžio kišenėje neieškantis – TV laidų vedėjas Julius Šerėnas.

Seksualiausios merginos, gausus būrys žmonių, bei gera muzika – tai tik dalis to ką prarasite neatvykę i „Helios“ klubą – šeštadienį, Lapkričio 14-ąją dieną. Renginio skrajučių ieškokite “Solisun” soliariumų studijose.

Bilieto kaina:
su skrajute / Club.lt kortele / klubo kortele iki 24 val. – 15 Lt
po 24 val. – 25 Lt