Archyvai

Vytautas Šapranauskas sugrįžta tiesiai į trasą per dykumą!

 „Labai ilgėjausi teatro scenos. Žinoma, negaliu skųstis -gipse praleidau turiningus du mėnesius. Buvo tikrai įdomus patyrimas, tačiau dabar pats metas švęsti sugrįžtuves. Esu pasiilsėjęs, pasiilgęs ir pasiruošęs“

Traumų neišgąsdintas aktorius ir toliau dalyvaus lentynėse „Vilnius – Dakaras“

Rugsėjo pradžioje, po nelaimingo atsitikimo, V.Šapranauskas pateko į chirurgų rankas – jam filmuojantis trūko achilo sausgyslė. Tiesiai iš filmavimo aikštelės aktorius buvo išvežtas į ligoninę.
Kol V.Šapranauskas gydėsi, ankstesniuose pasirodymuose aktorių buvo pakeitęs pats spektaklių „Vilnius – Dakaras“ ir „Mano žmonos vyras“ režisierius Kostas Smoriginas.

V.Šapranauskas, nesaugodamas ką tik išgijusių traumų, labiausiai džiaugiasi galimybe vėl leistis į pavojingas lenktynes „Vilnius – Dakaras“. Ši ekstremali kelionė dykuma atskleidžia kur kas daugiau vyro ir moters skirtumų, nei jų galima atpažinti kasdienybėje.

Amžina komedija: Jis ir Ji

Įsivaizduokite: dykuma, sugedęs lenktyninis automobilis, ant automobilio padžiauti išskalbti apatiniai ir du dykumoje pasiklydę ekipažo nariai – vyras ir moteris. O gal tai tik dykumoje mirguliuojantis miražas? Ar dykuma galima vadinti tik smėlio kalnus, ar ji gali išsikėroti ir dviejų žmonių širdyse? Ar ekipažas – tai tikra komanda ar tik vienas šalia kito esantys žmonės?

Komedijoje „Vilnius – Dakaras“ Lietuvos Vytautas Šapranauskas ir Inga Jankauskaitė atskleidžia vyro ir moters charakterių bei santykių subtilumą. Anot režisieriaus Kosto Smorigino, „komedija prasideda kiekvieną kartą, kai susitinka du žmonės – vyras ir moteris. Ir visai nesvarbu kur jie –  keliauja dykuma, grybauja miške ar kosminiame laive ieško Žemės. Ši komedija – nuoširdi, žavinga ir linksma, o svarbiausia reikalinga žiūrovui, gebančiam situacijose įžvelgti save patį“.