Archyvai

„Voro vestuvėms“ besiruošiančius Lietuvos šokių projektų dalyvius šokio žingsnelių moko Latvijos choreografas

Balandžio viduryje startuosiančiame visai šeimai skirtame koncertiniame ture „Voro vestuvės“ dalyvauja daugiau nei 50 artistų, tarp kurių iš televizijos šokių projektų puikiai pažįstami veidai: aktoriai Dominykas Vaitiekūnas, Eimutis Kvoščiauskas, žinomas šokėjas ir TV serialų aktorius Donatas Bakėjus, prie projekto dirba viename šokių projekte, kaip dalyvis iš publikos, dalyvavęs Jurgis Jurevičius. „Voro vestuvių“ komandą šokių žingsnelių moko ir choreografiją kuria žymus Latvijos choreografas Agris Danilevič.

„Man patinka dirbti su šita komanda, su kuria darbas einasi labai sklandžiai ir lengvai, man taip pat patinka idėja naujam gyvenimui prikelti šitą „Voro vestuvių“ šou. Aš prisimenu, jog šis spektaklis kiekvienai šeimai, kiekvienam vaikui buvo kažkas tokio nepakartojamo ir stebuklingo. Puikiai prisimenu, kaip palankiai į jį reagavo publika. Manau ne mažiau audringos reakcijos sulauksime ir šį kartą“, – apie bendrovės „SEVEN Live“ rengiamą projektą sako choreografas.

Kadangi šis „Voro vestuvių“ koncertinis turas vizualine prasme gana ženkliai skirsis nuo ankstesnių, scenoje pasirodysiantiems artistams teks naudoti daugiau vaidybos elementų bei atlikti kur kas sudėtingesnius choreografinius numerius.

„Choreografija šį karta bus gerokai sudėtingesnė. Pavyzdžiui, mes, musės, turėsime dalyvauti daugiau scenų, tad prisidėjo ne tik daugiau, bet ir sudėtingesnių choreografinių žingsnelių. Tačiau mano atliekami žingsneliai labai linksmi ir manau, kad tiek tėveliai, tiek vaikai koncertų metu galės juos išmokti ir po to juos ne kartą kartoti“, – sako musę vaidinsiantis Eimutis Kvoščiauskas.

Pasak choreografo A. Danilevičiaus, jau pirmosios choreografinės repeticijos metu jį maloniai nustebino visa komanda. „Nemaža dalis komandos – tie patys žmonės ir jie puikiai prisimena visus žingsnelius! Gal jie kokį DVD pažiūrėjo prieš ateidami pas mane…“, – svarsto latvis bei sako, jog visus choreografinius žingsnelius jam padiktavo kupina emocijų ir linksma „Voro vestuvių“ muzika, o įkvėpimo šaltiniu tapo vietoje nenustygstanti „Tele bim-bam“ vadovė Neringa Čereškevičienė.

„Nuostabūs čia vaikai. Labai supratingi ir labai skirtingi, todėl scenoje jiems ypač svarbu palikti vietos improvizacijai. Taip, mes kuriame visiems bendrus žingsnelius, kad būtų bendrumas, tačiau nesistengiame, kad visi vaikai scenoje atrodytų ir judėtų tarsi vienas. Norime, kad jiems koncertai būtų kaip žaidimas ir nuo jų veidų nedingtų šypsena“, – sako A. Danilevič.

„Tele bim-bam“ vaikams liaupsių negaili ir Skruzdėliuko vaidmenį koncerte gavęs profesionalus šokėjas Donatas Bakėjus: „Aš dirbdamas su vaikais iš jų dar ir pasimokau. Vaikai turi neišsenkančią energiją. Aš jau kartais per pertrauką noriu pasėdėt, o jie geriau palaksto. Man labai patinka tas energijos užtaisas bei jų kantrybė. Jie pavargsta, bet jeigu reikia, tai jie ir daro. O jeigu mes, suaugę, pavargstam, tai mes burbam, priekaištaujam“.

Pasak jo, tokių didelių, profesionalių, kokybiškų kultūrinio turinio renginių ateityje Lietuvoje turėtų daugėti. „Čia yra menas ir aš galvoju, kad tokie renginiai yra labai gerai vaikų kultūrinimui. Į juos vaikus vesdami nuo mažų dienų, pamatysime, kad tie vaikai, kai užaugs, tą patį darys savo vaikams. Manau, kad tik taip galime išugdyti vaikų skonį į profesionalumą, kokybę, o ne į pigumą“, – mintimis dalinasi D. Bakėjus.

„Voro vestuvės“ atkeliaus į Uteną, Alytų, Kauną, Šiaulius, Panevėžį, Klaipėda ir Vilnių. Bilietus į koncertus platina „Tiketa“ ir bilietai.lt (į koncertą Klaipėdos „Švyturio“ arenoje).

Geriausių „Voro vestuvių“ dainų koncertinį turą per Lietuvą organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.