Archyvai

Vilniuje – tarptautinis stalo futbolo turnyras

Šių metų gruodžio 17-19 dienomis Vilniuje, Olimpiečių g. 3 įsikūrusiame FOOS-IN stalo futbolo klube, įvyks tarptautinės stalo futbolo federacijos (ITSF) Pro Tour statusą turintis turnyras FOOS-IN Christmas Open 2010 prie Roberto Sport stalų. Tai bus jau antrasis tokios kategorijos turnyras šiais metais po rugsėjį įvykusio FOOS-IN Open.

Dalyviams bus pasiūlyta plati rungčių įvairovė – iš viso vyks 11 skirtingų rungčių. Penktadienio popietę vyks Mėgėjų bei pažengusiųjų dvejetų rungtys. O vėliau bus surengta pramoginė D.Y.P. rungtis, kurioje poros bus sudarytos burtų keliu. Šeštadienio rytą prasidės atvirų vienetų kvalifikacija. Taip pat tądien įvyks moterų dvejetai, jaunių dvejetai pažengusiųjų dvejetai, mišrių porų turnyras bei dar viena D.Y.P rungtis. Sekmadienį rungčių bus mažiau – vyks sportinės atvirų dvejetų bei moterų vienetų rungtys.

Rugsėjį vykęs tarptautinis turnyras sutraukė virš 60 dalyvių, iš kurių apie 20 buvo užsienio sportininkai. Šiame turnyre organizatoriai tikisi panašaus tiek vietinių žaidėjų, tiek svečių iš užsienio aktyvumo

Lietuvos stalo futbolininkams šis turnyras svarbus ne tik tuo, jog tai bus proga pelnyti pasaulinio reitingo taškų Lietuvai, bet ir tuo, jog po šio turnyro taps galutinai aišku, kas gaus kvietimus į sausį Vilniuje vyksiantį svarbiausią sezono turnyrą – Lietuvos taurę.

FOOS-IN stalo futbolo klubas kviečia visus stalo futbolo entuziastus treniruotis ir pasiruošti šiam turnyrui. Klubas dirba kasdien išskyrus sekmadienius nuo 15 val. Iki 23 val., o penktadieniais ir šeštadieniais iki vidurnakčio.

""