Archyvai

Vilniuje roko festivalis – „Rokas už profesines sąjungas!“

„Rokas už profesines sąjungas“ – mažasis roko festivalis visiems gyvos muzikos gerbėjams. Gruodžio 2 dieną, Vilniaus muzikos klube „Bermudai“ sceną savo pasirodymais drebins “Skyders“, „Arbata“, „Tema“ ir „Requiem“ su Tomu Krivicku – Psichu.

Koncerto organizatoriai kviečia visus, neabejingus roko muzikai, ateiti palaikyti socialinę iniciatyvą, skatinančią dirbančius žmones ginti savo teises ir burtis į profesines sąjungas. „Jokios politikos, jokių varginančių kalbų ir tik daug geros muzikos bei solidarių žmonių“ – sako renginio organizatoriai.

Susivieniję roko muzikantai tikisi atkreipti jaunimo dėmesį į nepriklausomas profesines sąjungas. Anot jų, tik nepriklausomos profesinės sąjungos mūsų šalyje gali užkirsti kelią darbo santykių pažeidimams, užtikrinti geresnį atlyginimą, ramias atostogas, darbo grafiko paisymą, viršvalandžių apmokėjimą ir būtinas socialines garantijas.

Šiame renginyje pasirodys net keturios populiarios Lietuvos roko grupės: trečiąjį studijinį albumą ruošianti grupė „Arbata“, maištingi ir gerbėjus iš proto varantys „Skyders“, koncertinę ir kūrybinę veiklą atnaujinusi grupė „TEMA“ bei kultinė Lietuvos roko legenda – „Requiem“ su lyderiu Tomu Krivicku – Psichu.

Įėjimas nemokamas. Pradžia 20.00val.