Archyvai

Vilniuje atidarytas „Kino po žvaigždėmis“ sezonas

Penktadienio vakarą sostinės Piano.lt kiemelyje kino teatras PASAKA atidarė „Kino po žvaigždėmis“ sezoną.

„Kai prieš metus atidarėmė kino teatrą, išsipildė viena mūsų svajonė. Dabar pildosi kita. Kinas išėjo už salės durų“, – kalbėjo kino teatro PASAKA direktorė Rūta Bogužaitė.

Visus kino mėgėjus ji pakvietė maloniai leisti vakarus Piano.lt kiemelyje po žvaigždėtu dangumi ir gryname ore mėgautis netikėtomis filmų istorijomis.

""

„Kino po žvaigždėmis“ sezonas atidarytas smagia ir šmaikščia komedija „Storuliai“. Prieš ją parodant svečius savo dainomis džiugino talentingasis duetas GeraiGerai & Miss Sheep.

Apie komediją „Storuliai“. „Kodėl aš toks?“ – į šį priekaištingą klausimą sau mėgina atsakyti filmo herojai, anoniminių storulių grupės dalyviai. Nors kūno svoris šiais laikais daug kam nemažas galvos skausmas, tačiau kai kurie liulantys filmo herojai dėl to nesijaudina. Jie myli save, tokius myli juos ir kiti. Tačiau kiti, liejantys prakaitą dėl grakščių linijų, tampa dar nelaimingesni.

Komiškas filmas „Storuliai“ kalba apie visai apie rimtus dalykus: perteklių ir trūkumus, tikslą ir nuolaidžiavimą, troškimą ir viltį, baimę ir apsėdimus, klaidas ir kaltę.

Naujajame režisieriaus Danielo Sánchezo Arévalo filme „Storuliai“, kaip ir jo debiutiniame „Tamsiai mėlyna beveik juoda“ netrūksta spalvingų herojų, kuriems net ir norint neišeina pajusti pilkos kasdienybės. Jie aistringi, kovojantys, kartais juokingi ir visad trokštantys meilės.

„Storuliai“ pelnė 8 kino apdovanojimus, daugiausia jų už aktorių vaidybą.

Visą vasarą „Apie laisvę. Lietuviškai“ kiekvieną ketvirtadienį kalbės įvairūs lietuvių režisierių filmai. „Laisvė lietuvių kinematografe“ – daugialypė ir įvairioms interpretacijoms atvira tema. Programa sudaryta, siekiant atspindėti kuo įvairesnę laisvės sampratą – nuo rezistencinių tautos išsivadavimo kovų, žmogaus vidinės laisvės paieškos kelionės iki klausimo, kas yra tikroji laisvė. Programa sudaryta bendradarbiaujant su vienintelio Lietuvoje profesionalaus kino leidinio „Kinas“ redakcija. Programos metu bus parodyti filmai „Laisvė“, „Naktys be nakvynės“, „Skrydis per Atlantą“ ir kiti.

Penktadienis yra pasimatymų diena, todėl „Pasimatymas kine“ liepos mėnesį pasiūlys naujausias kino teatro PASAKA romantines dramas ir komedijas visiems, kurie nusiteikę pabūti dviese, ir tiems, kurie penktadienio vakarą nori praleisti su gera kompanija. Penktadieniais bus rodomi tokie filmai, kaip: „Viktorija. Jaunoji karalienė“, „Brangusis Džonai“, „Coco prieš Chanel“, „Alisa Stebuklų šalyje“. O visą rugpjūčio mėnesį penktadienių pasimatymus „Velokinas“ pakvies praleisti aktyviai ir saugant gamtą – seansui reikalingą elektrą išgaus patys žiūrovai, mindami specialius dviračius.