Archyvai

Vilniaus „Siemens“ arena pavirs „Disney“ pasauliu

Pirmąjį kovo savaitgalį Vilniaus „Siemens“ arena pavirs linksmu, spalvingu ir nuotaikingu „Disney“ pasauliu. Gražiausios ir įspūdingiausios dekoracijos puoš ne tik arenos salę, kur bus rodomas spektaklis „Princesės ir herojai“, bet ir koridorius, o užkulisiai virs milžiniška kostiumų spinta. Specialiai arenos koridoriams užpildyti ir juos „Disney“ pasauliu paversti šou kūrėjai iš JAV atsiplukdys 3 jūrinius konteinerius įrangos.

„Kiek prisimenu, tai pirmas kartas, kuomet šou nuotaika ir atmosfera bus pradedama kurti vos tik peržengus arenos laukinių durų slenkstį, kuris taps simboline riba tarp mūsų realybės ir nuostabaus bei mylimo „Disney“ pasaulio. Todėl net ir anksčiau pas mus atvykę spektaklio žiūrovai neturės kada nuobodžiauti – ką veikti ir į ką pažiūrėti bus ne tik mūsų mažiesiems, bet ir jų tėveliams“, – žada „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

„Disney On Ice“ trupės viešnagės metu arenos prieigose atsiras daugybė „Disney“ pasaulio atributų, niekur nematytų suvenyrų kioskelių, įsikurs įvairių skanėstų „fabrikėliai“. Tiesa, net ir, mums atrodo puikiai pažįstami skanėstai, čia bus kiek kitokie tiek savo išvaizda, tiek skoniu – persmelkti „Disney“ pasaulio. Be to, visi atvykusieji į areną galės įsiamžinti, nes čia įsikurs ir speciali „Disney“ fotografavimosi būdelė, kurioje padaryta smagi nuotrauka taps puikiu prisiminimu iš „Disney“ pasaulio.

Be 3 jūrinių konteinerių įrangos, skirtos arenos koridoriams, dar 13-oje jų iš JAV atkeliaus „Disney On Ice“ spektakliui reikalinga įranga. Tai įspūdingos, milžiniško dydžio dekoracijos (ugnimi spjaudantis drakonas, krioklys, Pelenės karieta), gausybė „Disney“ herojų kostiumų, kurie skalbiami nuolat su trupe keliaujančiose trijose specialiose skalbimo mašinose, makiažo reikmenys, perukai, šviesos, garso ir specialiųjų efektų įranga ir kt.

Beje, su trupe atvyks ir „Disney On Ice“ pirotechnikos specialistas, kuris užtikrins nepamirštamą reginį padedant šiuolaikiniams pirotechnikos stebuklams.

Spektaklių metu arenoje dirbsiančiam aptarnaujančiam personalui taip pat keliami specialūs reikalavimai. Pagrindinis jų – visas aptarnaujantis personalas turi būti apsirengęs juodos spalvos drabužiais, kad išsiskirtų „Disney“ pasaulio spalvų margumyne.

Kovo 3-4 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje svečiuosis didžiausio pasaulyje visai šeimai skirto šou ant ledo „Disney On Ice“ trupė, kuri Lietuvos publikai pristatys naujausią savo spektaklį „Princesės ir herojai“. Per dvi savaitgalio dienas daugiau nei 40 čiuožėjų, persikūnijusių į gražiausių „Disney“ pasaulio pasakų personažus, Vilniaus „Siemens“ arenoje surengs 3 pasirodymus. Bilietus į spektaklius platina „Tiketa“.

„Disney On Ice“ ledo šou „Princesės ir herojai“ Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.