Archyvai

Vilniaus „Siemens“ arena kurs Kalėdų mugės tradicijas

Vilniaus „Siemens“ arenoje įsikūrusiame BMW klube gruodžio 9-10 dienomis šurmuliuos Kalėdų mugė „Christmas BAZAAR“, kurioje bus galima įsigyti stilingų, originalių ir kokybiškų dovanų. Šventinę nuotaiką kurs ne tik sklindantis imbiero, cinamono ir eglės spyglių kvapas, bet ir kalėdinė muzika bei mados kolekcijų pristatymas.

„Sieksime, kad šiemet pirmą kartą pas mus rengiama Kalėdų mugė taptų tradicine ir kasmet plėstųsi. Galbūt išsiplėsime tiek, jog tokios mugės bus rengiamos ne vien prieš Kalėdas. Specializuotos mugės labai sėkmingai organizuojamos didžiosiose arenose kitose šalyse, pavyzdžiui, D. Britanijoje, Vokietijoje, Danijoje, Olandijoje. Manome, kad ir pas mus ši tradicija gali pritapti bei tapti ne tik malonia prekybine vieta pardavėjams, bet ir patrauklia bei netradicine galimybe apsipirkti pirkėjams“, – sako „Siemens“ arenos generalinio direktoriaus pavaduotojas Juras Vėželis.

Dvi dienas trunkančioje Kalėdų mugėje dalyvaus kruopščiai organizatorių atrinkti mados ir dizaino atstovai, juvelyrai, originalių dovanų kūrėjai bei skanėstų gamintojai. Be to, bus surengtas specialus Lietuvos dizainerių bei skirtinguose „butikuose“ parduodamų įvairių dizainerių rūbų kolekcijų pristatymas, kuris vyks „Siemens“ arenoje įkurtoje MINI koncertų salėje.

„Kameriniams renginiams ir teatrams skirtą MINI koncertų salę pirmą kartą paversime madoms demonstruoti skirtu podiumu ir taip, manome, padarysime pradžią mados renginiams mūsų arenoje“, – teigia J. Vėželis.

Organizatorių teigimu, mugėje planuojama sulaukti mažiausiai 5 tūkst. lankytojų, kurie mėgsta ir ieško ne tik kokybiškų, bet ir stilingų dovanų ar idėjų, kaip šventėms papuošti save, savo artimuosius ir savo namus.