Archyvai

Vilniaus „Akropolyje“ – „Top fun akademijos“ naujojo sezono atidarymo šventė

Rugpjūčio 27 d., penktadienį, 17 val. Vilniaus „Akropolyje“ vyks „Top fun akademijos“ naujojo sezono atidarymo šventė. Jos metu prekybos ir pramogų centro lankytojų laukia Lietuvos žvaigždžių ir šokių, dainavimo bei vaidybos paslapčių pamokas siūlančios Akademijos studentų pasirodymai.

Be Akademijos studentų ir dėstytojų pasirodymų, savo dainomis žiūrovus džiugins grupė „Kastaneda“, atlikėjas Onsa, projekto „Muzikos akademija 2“ dalyvė Rūta Žibaitytė.

Renginio metu bus pristatomos parodomosios šokių pamokos, kurių metu šoks ne tik tokie šios srities profesionalai kaip TV šokių projektų laimėtojas, choreografas Deividas Meškauskas, daugkartinis Lietuvos breiko čempionatų laimėtojas ir Europos bei Pasaulio čempionatų prizininkas Vykintas Markauskas, geriau žinomas kaip Bboy Vykis, šokius ir kompozicijas televizijos projektams statantis Paulius Šinkūnas, bet ir publika.

Vakaro metu taip pat nestigs žaidimų ir prizų, kuriuos dalins vakaro vedėjai aktorė Aušra Štukytė, pažįstama iš serialo „Broliai“ bei kaip viena jumoro laidos „Dzin“ aktorių, ir dainininkas bei kompozitorius Lukas Pačkauskas.

„Top fun akademija“ kviečia visus linksmai praleisti laiką ir pažinti dainavimo, aktorinio meistriškumo ir oratorinio meno subtilybes bei išmokti pramoginių ir gatvės šokių paslapčių. Savo patirtimi ir žiniomis su Akademijos lankytojais dalinasi Deivis, Rūta Ščiogolevaitė, grupės „ŠokoLedas“ narė Justė, Paulius Šinkūnas, Deividas Meškauskas, Marius Mačiulis, Aušra Štukytė ir kiti žinomi Lietuvos aktoriai, dainininkai bei šokėjai. Akademija taip pat kviečia ir į savo grožio mokyklą, kuriai vadovauja „Mis Lietuva 96“ laimėtoja Daiva Anužytė.