Archyvai

Vilniaus „Akropolyje“ savaitgalį siautės stalo, gatvės ir interaktyvaus futbolo aistros

Iki 2010 m. pasaulio čempionato pradžios likus mažiau nei savaitei Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ birželio 5-6 dienomis virs futbolo aistros – visi norintieji galės išbandyti savo jėgas susikaudami stalo futbolo varžybose ar žaisdami interaktyvų „Nintendo Wii“ futbolo žaidimą šalia didžiulio, specialiai šiam renginiui pastatyto ekrano.

Šeštadienį, birželio 5 d., nuo 11 val. prekybos ir pramogų centre taip pat vyks kartu su Nacionaline stalo futbolo asociacija rengiamas „Akropolio“ stalo futbolo turnyras, kuriame kovos 24 komandos.

Birželio 6 d., sekmadienį, nuo 10 val. šalia „Akropolio“ Verslo centro vyks finalinis gatvės futbolo turnyro 3×3 „Ežio spirdalas“ etapas, kur laukiama šimtai dalyvių iš visos Lietuvos.

„Futbolas, be jokių abejonių, yra populiariausias ir daugiausiai žiūrovų dėmesio sutraukiantis žaidimas pasaulyje. Tai itin demokratiška sporto šaka, kuriai nebūtina brangi įranga ir didelės salės – užtenka kamuolio ir noro. Todėl šį kartą „Akropolio“ lankytojai galės žaisti futbolą kaip kuriam patogiau – aikštelėje, prie stalo ar prie ekrano“, – sako Vilniaus „Akropolio“ valdytojas, nusipelnęs Lietuvos futbolo treneris Česlovas Urbonavičius. Beje, šalies čempionu jis yra tapęs triskart – du kartus būdamas žaidėju ir vieną kartą – treneriu.

Šį savaitgalį Vilniaus „Akropolio“ lankytojai taip pat turės galimybę iš arti pamatyti ir įsigyti revoliucinius „Nike“ futbolo batelius Mercurial Vapor SuperFly II, sukurtus artėjant pasaulio futbolo čempionato finaliniam etapui Pietų Afrikoje. Jua dabar juos dėvi tokios žvaigždės kaip Christiano Ronaldo, Didier Drogba, Franck Ribéry, Zlatan Ibrahimovič ar Alexandre Pato.

Futbolo savaitgalį „Akropolio“ lankytojų taip pat lauks specialūs pasiūlymai ir nuolaidos.