Archyvai

Vilniaus „Akropolyje“ duris atveria 3D kino salė

Šiandien, birželio 1 d., Vilniaus „Akropolyje“ įsikūręs kino teatras „Forum Cinemas“ savo lankytojus pakvies į naujausią ir kokybiškiausią įrangą visoje Lietuvoje ir pasaulyje turinčią 3D kino salę, kurioje pirmo seanso metu žiūrovai išvys kultiniu tapusį animacinį filmą – „Šrekas. Ilgai ir laimingai“.

3D kino salė įsikūrė 2-ojoje „Forum Cinemas“ kino teatro salėje, kurioje telpa 290 žiūrovų. Joje sumontuotas pats naujausias ir galingiausias pasaulyje „Cristie Digital“ projektorius. Be to, 3D kino žiūrovams bus pasiūlyti ir nauji itin kokybiški 3D akiniai, todėl žiūrovai galės mėgautis aukščiausia vaizdo ir garso kokybe.

3D akiniai yra koduoti ir tinkami filmų žiūrėjimui tik naujojoje kino salėje – nei namie, nei kitame kino teatre ar kokioje kitoje vietoje šie 3D akiniai vaizdo nerodys.

Į šį projektą „Forum Cinemas“ investavo beveik milijoną litų.

„Forum Cinemas“ nuolat investuoja ir toliau investuos į plėtrą ir įrangos modernizavimą, todėl ne išimtis ir investicijos į 3D įranga. 3D plėtrai ir modernizavimui bus skiriama po kelis milijonus litų kasmet, priklausomai nuo poreikio, gamintojų sąlygų, naujų išradimų ir naujų vėjų pasaulinėje kino industrijoje“, – teigia „Forum Cinemas“ generalinis direktorius Arūnas Baltrušaitis.

Nauji projektoriai spalio-lapkričio mėnesiais pasieks ir kitas „Forum Cinemas“ kino teatrų sales, tarp jų ir didžiąją salę „Forum Cinemas“ kino teatre Vilniaus „Akropolyje“.

Augant 3D kino populiarumui, didžiosios Holivudo kino studijos gerokai išplėtė 3D kino filmų gamybą, todėl nuo liepos mėnesio „Forum Cinemas“ kino teatruose kone kas dvi savaites bus pristatomos 3D kino filmų premjeros, dažnai ir pasaulinės.

3D filmų maratonas prasidės jau birželio 28 d. filmu „Gatvės šokiai“, liepos 9 d. kino fanų laukia filmo „Žaislų istorija“ pasaulinė premjera, rugpjūčio 6 d. – lietuviškai dubliuotas filmas „Katės ir šunys 2“, rugpjūčio 20 d. – „Paskutinis Oro valdovas“, rugpjūčio 27 d. – legendinis „Šokis Hip-Hopo ritmu 3“, rugsėjo 10 d. – kultinis „Absoliutus blogis 4“, spalio 1 d. – „Pelėdų karalystės sargai“, lapkričio 19 d. – visų pamėgtas „Haris Poteris 7A“ bei daugelis kitų, tokių kaip „Guliverio kelionės“, „Narnijos kronikos“, „Alfa ir Omega“ ir taip iki pat šv. Kalėdų bei Naujųjų metų.

„Forum Cinemas“ kino teatrai yra įsikūrę prekybos bei pramogų centruose „Akropolis“ Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Kompanijai priklauso ir Vilniuje esantis vienas moderniausių kino centrų Europoje ir Baltijos šalyse „Vingis“.