Archyvai

Vienintelis „BrainStorm“ koncertas Vilniuje!

Populiariausia Baltijos šalių grupė „BrainStorm“ surengs išskirtinį koncertą, kuris balandžio 10 d. įvyks „Forum Palace“ klube „Balsas.lt“ Vilniuje.

Bilietus į „BrainStorm“ koncertą jau galima įsigyti visose BILIETAI LT kasose ir internetu. Daugiau informacijos svetainėje www.bilietai.lt.

Išsiilgusiai publikai latvių „braliukai“ pristatys visiškai naują albumą „Years And Seconds“, kuris bus išleistas kovo 15 d. Prieš pat Kelėdas darbus įrašų studijoje baigę muzikantai neslepia, kad albumo pavadinimas turi paprastą, tačiau labai aiškią prasmę. „Laikas yra vienintelis tikras dalykas, kurį turime, ir tik nuo mūsų priklauso, kuo  mes jį užpildome“, – sako  „BrainStorm“.

Naujų dainų įrašams muzikantai šį kartą pasirinko Latviją, nors anksčiau dažniau dirbo užsienyje. Studijoje grupei talkino populiarus latvių hip-hop muzikos atstovas Gustavo, kuris ir tapo pagrindiniu albumo prodiuseriu. Vienos naujo albumo dainos žodžius parašė garsios škotų roko grupės „Travis“ lyderis ir vokalistas Franas Healy, o kitos tekstą sukūrė kolektyvo „The Posies“ narys ir su grupe „R.E.M.“ koncertuose klavišiniais instrumentais grojantis muzikantas Kenas Stringfellow. Bendrą dainą kartu su „BrainStorm“ įrašė populiarus britų reperis Ty, kuris buvo pristatytas prestižiniam „Mercury Prize“ apdovanojimui.

Naujausią grupės kūrybą pristato titulinė albumo daina, kurią nuo sausio 11 d. pradės groti mūsų šalies radijo stotys. Dainą „Years And Seconds“ jau buvo galima išgirsti visus populiarumo rekordus sumušusios TV laidos „Lietuvos talentai“ finale, kur vykusį sensacingą „Brainstorm“ pasirodymą stebėjo visa šalis.

„BrainStorm“ muzikantai mano, kad neseniai prasidėję Naujieji metai jiems bus labai sėkmingi. „Jaučiame, kad šie metai (ir sekundės) mums bus labai geri. Tai Tigro metai, o net trys iš keturių grupės muzikantų yra gimę Tigro metais – argi gali kas nors nesisekti?“, – retoriškai klausia „BrainStorm“.

1989 m. Jelgavoje susikūrusi grupė „BrainStorm“ pirmos tarptautinės sėkmės sulaukė 2000 m., kai su daina „My Star“ užėmė trečią vietą dainų konkurse „Eurovizija“. Tada grupei liaupsių negailėjo ne tik „BrainStorm“ gerbėjai, bet ir didžiausi muzikos autoritetai – Bobas Dylanas ir Mike‘as Stipe‘as iš „R.E.M.“. Išleidusi devynis studijinius albumus, kuriuos išpopuliarino didžiuliais hitais tapusios dainos „Maybe“, „Waterfall“, „Mirror, Mirror“, „Colder“ ir kitos, grupė „BrainStorm“ greitai tapo viena populiariausių grupių Rytų Europoje. Netrukus latvių kolektyvas buvo kviečiamas pradėti grupių „Rolling Stones“, „R.E.M.“, „Depeche Mode“, „Cranberries“ ir kitų ryškiausių muzikos žvaigždžių koncertus. 2006 m. „BrainStorm“ triumfavo „MTV Europe“ apdovanojimuose, kur grupė buvo įvertinta prestižiniu „Best Baltic Act“.

Balandžio 10 d. „Forum Palace“ klube „Balsas.lt“ Vilniuje vyksiantį vientintelį grupės „BrainStorm“ koncertą organizuoja  „BrainStorm Records company“.