Archyvai

Vidurnakčio atletai jau turi savo čempionus

Penktadienį menų fabrike „Loftas“ vienai nakčiai buvo įsikūręs „Puma social club“ ir surengė išskirtinį vakarėlį su vidurnakčio žaidimais. Tai buvo neeilinė patirtis naktinio gyvenimo mėgėjams – šokiai ir kokteilių skanavimas pasiliko antrame plane, nes susirinkę į vakarėlį, žmonės įsitraukė į žaidimus. Taigi pirmame vakarėlio plane atsidūrė noras nugalėti ir nesvarbu, kiek valandų rodo laikrodis… kad ir po vidurnakčio.

„Iš pradžių koncentravomės daugiau į muzikinę renginio dalį, tačiau likau nustebusi, kad tiek žmonių noriai žaidė žaidimus. Panašu, kad vidurnakčio atletų renginį tikrai verta bus dar ir dar kartą pakartoti. Žmonėms patiko“, – vakarėlio sėkme džiaugėsi „Pumos“ rinkodaros vadovė Ieva Vaičiūnaitė.

Iš viso vakarėlyje dalyvavo 16 komandų. Visos jos grūmėsi ne tik dėl vietos šokių aikštelėje, bet ir dėl pergalės stalo futbolo, dartų, stalo teniso rungtyse. Tarp vakarėlių dalyvių savo komandas turėjo ir choreografas Šarūnas Kirdeikis, ir muzikantas Vilius Alesius, ir aktorė Eglė Driukaitė, ir muzikantas Viktoras Diavara, ir kiti žinomi žmonės, tačiau jiems fortūna vakar naktį plačiai nesišypsojo. Laimėti padėjo trykštantis azartas, gera nuotaika ir, žinoma, sirgalių palaikymas.

Taigi „Puma social club“ čempionais tapo rinkodaros specialistų komanda pasivadinę „Šarkomis“. Jiems buvo įteikti specialūs prizai – visų laikų populiariausi „Puma Suede“ bateliai.

Vis dėlto pergalę šiąnakt šventė visi įrodę sau ir kitiems, kad ir po vidurnakčio galima atsipalaiduoti taiklumą ir žvitrumą lavinančiais užsiėmimais. „Šiandien čia jaučiuosi ypatingai. Vakarėlio metu dar nemačiau tiek daug aktyvių, žaidimus mėgstančių žaisti jaunų žmonių. Labai geras jausmas po vidurnakčio matyti azartu degančias akis, o ne kokias nors apsiblaususias“, – džiaugėsi vienas vakarėlio dalyvių iš šalies stebėdamas įkaitusią atmosferą prie stalo teniso dvikovos.

„Pumos“ vidurnakčio atletų turnyrai yra organizuojami visame pasaulyje. Lietuviams taip pat buvo suteikta proga pabūti vidurnakčio atletais. Kovos vyko grojant elektroninei muzikai, o kulminacija tapo Viktoro Diavaros pasirodymas su „No DJ’s“ jau švintant.

Čempionų pergalę palydėjo ir į dešimtą praeito amžiaus dešimtmetį grąžino įspūdingas „90’s Live Project“ su atlikėju Jurgiu Brūzga priešakyje. Jurgis su specialiai šiam projektui suburta gyvo garso grupe atliko žymiausius, daugiausiai sentimentų bei emocijų keliančius dešimto dešimtmečio hitus – „2Unlimited“ – „No Limit“, Peter Andre – „Mysterious Girl“, „Haddaway“ – „What Is Love“ ir kt.

„Vakarėlio metu surengti turnyrą – puiki mintis. Tikimės, jog tai dar kada pakartosime“, – įspūdžiais dalijosi menų fabriko vadovas Viktoras Diavara, iš kovų pasitraukęs, kai „Lofto“ komanda stalo futbolo rungtyje pralaimėjo klubo „Play“ komandai.