Archyvai

„Veskite mane“ su garsiąja L.Udovičenko aplankys ir Vilnių

„Larisa Udovičenko yra pilna jėgų ir gastrolės Minske, Rygoje, Daugpilyje bei Vilniuje įvyks!”, – toks pranešimas, kaip ir daugelį kitų teatro salių, pasiekė Ūkio banko teatro areną, kai žiniasklaidoje pasirodė pranešimų apie komedijos „Veskite mane“ žvaigždės L.Udovičenko ligą ir kitus su gastrolėmis susijusius nesusipratimus.

Teatralų iš Maskvos gerbėjai gali būti ramūs – jau balandžio 14 dieną, 19 valandą L.Udovičenko su kitais spektaklio aktoriais pasirodys antrąją gimimo dieną švenčiančioje sostinės arenoje.

Pjesės „Veskite mane“ siužetas yra smagus ir kažkuo pažįstamas kiekvienam žmogui.

Žinomas aktorius ir lovelasas, kurį vaidina garsusis Sergejus Kolesnikovas, atsiduria trijų puikių moterų apsuptyje, su kiekviena iš jų jis susijęs sudėtingais santykiais. Jis niekaip negali išsirinkti tarp stabilumo, gerovės ir jaunatvės.

Šiame spektaklyje L.Udovičenko puikiai atlieka lemtingos viliotojos, po kurios kauke slepiasi paprasta įsimylėjusi moteris, vaidmenį. Beveik pusę vaidinimo ji vaidina apsirengusi raudoną peniuarą, avėdama lakuotus aukštakulnius, kitą pusę – puikuojasi prabangiu vakariniu tualetu.

Sovietiniais laikais L.Udovičenko buvo erotinių scenų filmuose rekordininkė. Jos partneriais buvo Leonidas Filatovas, Igoris Kostolevskis, Sergejus Šakurovas, Nikita Džigurda ir daugelis kitų garsių vyrų. Rusų aktorė per savo karjerą nusifilmavo daugiau nei 100 filmų.

„Veskite mane“ – tai šiuolaikiškas, labai linksmas ir dinamiškas kūrinys apie meilės kainą, ištikimybę, laimę ir slaptas svajones mūsų kintančiame pasaulyje. Pjesė patiks abiejų lyčių atstovams, nepriklausomai nuo amžiaus ir socialinio statuso.

Bilietus į šį spektaklį galima įsigyti Tiketoje.

""