Archyvai

Vasario 16-osios išvakarėse – „G&G Sindikato” koncertas

Vasario 15 dieną grupė „G&G Sindikatas” surengs antrąjį,  menų fabriko „Loftas“ renginių ciklo „Loftas Live“ gyvo garso koncertą.

Pastaruoju metu retai vien savo koncertus rengiantys „G&G Sindikatas” vyrai gerai žinomi visiems, kas matė tikro lietuviško hiphopo atsiradimą ir raidą. Daugiau nei dešimtmetį muziką apie aštrius, gyvus, ne visada malonius, tačiau tikrus gyvenimo kampus dėliojanti grupė savo žodžių teisybe ir atvirumu iki šiol sutraukia daugybę ištikimų gerbėjų.

“Muzika yra labai galinga jėga, galinti kurti, vesti pirmyn. Vasario 16-oji mums, kaip, tikiuosi, ir kiekvienam lietuviui, yra svarbi diena – ir jei mes turime galimybę savo muzika kažką įkvėpti, paskatinti įsigilinti į šio mūsų šalies istoriją, būsime laimingi tai darydami. Nes visada stengėmės kalbėti apie tai, kas mums iš tiesų rūpi”, – apie būsimą koncertą pasakoja „G&G Sindikato” narys Svaras.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse „G&G Sindikatas” ruošia pasirodymą, skirtą pasiilgusiems gyvo ir gero garso. Menų fabriko vadovas Viktoras Diavara prasitaria: “Kai pradėjome planuoti LOFTAS LIVE serijos renginius, iš anksto žinojome, kad tai nebus vien tik užsienio muzikantų koncertai – ir Lietuvoje yra puikių atlikėjų, grojančių gyvai. Tik jiems per retai atsiranda galimybė tokį pasirodymą surengti. „G&G Sindikatas” – neatsiejama tikros, kokybiškos lietuviškos muzikos dalis, tad kas geriau gali pasitikti šią mums visiems svarbią datą, jei ne jie?”.

Menų fabriko renginių ciklas “LOFTAS LIVE” vilniečiams praėjusią savaitę jau suteikė galimybę išvysti gyvą šiuolaikinio saksofono pranašo ir “Dub Fx” bendražygio Mr. Woodnote (D. Britanija) gyvą pasirodymą, kurio sėkmė tik patvirtino, kad gyvi koncertai Lietuvoje – labai laukiama, nors vis dar gana reta proga.

Grupės „G&G Sindikatas” ir svečių gyvo garso koncertas – antradienį, vasario 15 dieną, menų fabrike LOFTAS.

""