Archyvai

Vasarį pirmą kartą Vilniuje koncertuos Kylie Minogue

Lietuviai pirmą kartą turės galimybę Vilniuje gyvai išgirsti ir išvysti garsıausıa australų kilmės dainininkę Kylie Minogue. Pasaulio pop muzikos viršūnėse karaliaujanti atlikėja kitų metų vasario 26 d. „Siemens“ arenoje surengs pirmą pasirodymą Lietuvoje. Kartu su muzikantų ir šokėjų komanda ji pasaulinio turo metu pristatys ilgai lauktą jau 11-ąjį savo studijinį albumą „Afroditė“ („Aphrodite“).

Negali nepamatyti ir neišgirsti…

Kas ji? Kylie Ann Minogue, pasaulyje gerai žinoma australų dainininkė, dainų autorė ir aktorė.

Pirmieji darbai. Kylie į šou verslą pirmiausia žengė kaip aktorė. Jos karjera prasidėjo labai anksti – dar vaikystėje. Būdama vienuolikos ji atliko nedidelius vaidmenis keliose Australijos televizijos melodramose. Įdomu, kad Kylie televizijoje vaidino kartu su savo seserimi Dannii, kurios sėkmė netgi užgoždavo vyresnėlės pasiekimus. Tačiau viskas pasikeitė 1986 metais po vaidmens melodramoje „Neighbours“. Vaidmuo šiame seriale pelnė Kylie didelį pripažinimą ir populiarumą.

Muzikinė karjera. Dainininkės karjerą Kylie pradėjo 1987 metais. Vienas sėkmingiausių jos albumų – „Fever“. „Fever“ pasiekė pirmąją vietą Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje bei daugelyje kitų Europos šalių. Pagrindinė albumo daina „Cant‘ Get You Out of My Head“ pelnė Kylie didžiausią sėkmę per visą jos karjerą. Ši daina užėmė pirmąją vietą 40-ties šalių populiariausiųjų dainų sąrašuose. 2003 metais ji buvo nominuota Grammy apdovanojimui už geriausią šokių kūrinį „Love at First Sight“, o kitais metais jis jai atiteko už „Come into My World“.

Įkvėpimo šaltiniai. Minogue sėmėsi įkvėpimo iš tokių atlikėjų kaip Shirley Manson, Bjork, Tricky, Garbage, „U2“, „Scritti Politti“, „The Human League“ bei Prince, taip pat japonų muzikantų Pizzicato Five ir Towa Tei. „Fever“ albumo muzikiniai klipai buvo įkvėpti mokslinės fantastikos filmų, ypač režisieriaus Stanley Kubrick.

Kritikai pastebėjo panašumų tarp Kylie albumo „Impossible Princess“ ir daug sėkmės sulaukusio Madonnos albumo „Ray of Light“.

Temperatūra ir aistros įkais iki aukščiausio laipsnio – su Kylie šoka visi!

 

Renginio laikas: 2011.02.26, 20:00 val.

Renginio vieta: „Siemens“ arena, Ozo g. 14, Vilnius

Bilietais prekiauja: Tiketa.lt