Archyvai

Vasarą diskotekų žvėreliai šlovins „Vienuolyno kieme”

Vasarai įgavus pagreitį, sostinės senamiestyje vartus atveria nauja priebėga saulės išvargintiems diskotekininkams, reiveriams ir kito plauko naktinio gyvenimo veikėjams. „Vienuolyno kiemas” – tai Trakų ir Kėdainių gatvių sankirtoje ketvirtadienį savo legendą kurti pradėsianti vasaros terasa be kompromisų.

Autentiško XVIII a. statytų Pranciškonų rūmų ansamblio kieme įsikūrusi diskoteka be stogo kvies ne tik prisėsti, bet ir atsistoti. „Vienuolyno kieme” vienu metu išsiteks keli šimtai lankytojų, o erdvi šokių aikštelė bus pritakyta įmantriausiems piruetams bei manevrams.

Jų tikrai netrūks, nes prie pulto stos savo amato meistrai, pameistriai ir jaunieni gizeliai. Pirmadienį nardyti elektroninės muzikos gyliuose kvies darni „Minimal.lt” šeima ir ne pirmus metus skaičiuojantis jos vaikas „Minimal Mondays”, be kurio aplankymo Vilniuje sunkiai įsivaizduojama savaitės pradžia. Antradienį už pulto suksis šilkinio house puoselėtojai „Deep Inc” ir jų bičiuiliai. Trečiadienį „Vienuolyno kiemą” užlies tropikų karštis, nes teritoriją okupuos „Club Tropicana” bei Rio karnavalų vertas šurmulys. Ketvirtadieniais vienuolyno sienas rožine disco spalva dažys „Love in Slow Motion” berniukai.

„Savaitgaliais veiksmo irgi bus. Planuose yra gyvo garso koncertai, garsiau skambančios diskotekos, projektai su vizualaus meno atstovais”, – „Vienuolyno kiemo“ programos vadovas Andrius Rio visų kortų ant stalo nededa. Didžėjaus ir renginių organizatoriaus teigimu, šiemet šis sostinės kampas judės energingiau nei pernai vasarą, kuomet čia skambėjo pianinai ir sukosi kino juostos.

“Vienuolyno kiemas” – unikali architektūrinė erdvė, pritaikyta šokių muzikos bangoms. Nuo birželio 27 d. dirbanti terasa į atidarymo šventę pakvies šį ketvirtadienį.