Archyvai

Valentino dienos pasiūlymas restorane „AULA“

Visa tai, kas skatina geismą, yra vadinama afrodiziakais. Artėjant Valentino dienai, daugelis galvoja, kaip pradžiuginti savo mylimąją ar mylimąjį. Jei norite artimo žmogaus širdyje sužadinti aistrą, romantiška vakarienė, ragaujant patiekalų su vadinamaisiais afrodiziakais, restorane „AULA“ nepaliks nei vieno abejingo. Valentino dieną restoranas „AULA“, įsikūręs skliautuotose, viduramžius menančiose Vilniaus universiteto ansamblio patalpose, kviečia pasimėgauti patiekalais iš specialiai šiai dienai paruošto meniu. Jei vertinate gerą virtuvę, nepriekaištingą aptarnavimą, intymioje atmosferoje skambant gitaros ir sintezatoriaus improvizacijoms praleiskite vakarą su savo artimu žmogumi, degustuodami gurmaniškus, erotines fantazijas skatinančius patiekalus. Įspėjimas: Dauguma Valentino dienos patiekaluose naudojamų prieskonių ir produktų yra stiprūs afrodiziakai. Valgykite atsargiai.

 „Apolono gundymai“ Paštetas su konjaku ir mėlynųjų svogūnų marmeladu

„Aistros preliudija“ Prancūziškos salotos su „Camembert“ sūriu, granatais, graikiniais riešutais, greipfrutais ir paprika

„Eroto glėbyje“ Veršienos kepsnys su rūkyta šonine, Mozzarella sūriu, patiekiamas su „Batata“ ir keptomis daržovėmis

arba „Afroditės bučinys“ Sviestžuvė špinatų padaže, patiekiama su krevečių užkepėle

Desertas „Laiminga pabaiga“

Dvi putojančio vyno taurės

„Vienintelis neginčijamas afrodiziakas yra meilė, ir jokie afrodiziakai tiesiog neveikia, jeigu juose nėra produkto, vadinamo simpatija, kuri, pasiekusi tobulybę, virsta meilė“ (Isabel Allende).

 

 

Vieta: Restoranas AULA (Pilies g.11)

Laikas: Vasario 14 d.

Vakarienės kaina 169 Lt.  Su "Vilnius by Night" nuolaidų kortele 129 lt ""

Akustinės gitaros, sintezatoriaus improvizacijos nuo 19:30 val.

Rekomenduojama staliukų rezervacija.