Archyvai

„Underground Culture Club“ šokiuose „Opium“ – švedų ataka

Rugsėjį skardžiu Stevie Kotey trenksmu prasidėjusi klubo „Opium“ serija „Underground Culture Club“, skirta į svečius priimti įdomius užsienio didžėjus, žengia toliau. Spalio grojaraštyje – didžėjų komandos „Top Nice“ atstovų vizitas. Trys švedai „Opium“ užklups jau spalio 8-ąją, penktadienį.

„Top Nice“ – tai dvylika didžėjų, išsibarsčiusių Stokholme ir Londone. Visi kompanijos nariai renka asmenines vinilinių plokštelių kolekcijas. Jose – tiesiog gera muzika, kurią sunku apibrėžti stiliais ar pavadinimais. Ir jos daug! Kai to gėrio prisirenka ypač gausiai, kuriame nors mieste keletas „Top Nice“ narių organizuoja susibūrimus, kuriuose, sklando gandai, šokama ypač aktyviai.

Visai neseniai „Top Nice“ išleido pirmąją savo kompiliaciją, į kurią pretendavo patekti net tūkstantis kūrinių. Deja, hipnotiškai kreivame, ritmingiems šokiams skirtame kompakte tilpo tik 11, bet žadama, kad tai – tikrai ne paskutinis komandos leidinys.

Į vakaronę „Opium“ komandos komitetas siunčia tris didžėjus, visi jie – iš Stokholmo. Tai – Maxxxbass, Dj Alonzo ir King Sling. Juos svetingai priims vilniečiai Tadas Quazar („Mondayjazz“) ir Synthsoulsizer („Cosmovast“). „Briusly“ erdvėje tąvakar šeimininkaus Billy Kristal ir Killl My Disco.

„Underground Culture Club“ spalio 8-ąją užuolaidas pakels 23 val. Vakaro baigtis čia niekada neprognozuojama. 21-rių ir daugiau sulaukę reivo dievams aukos 10 Lt, jaunesni ieškos lengvesnių pramogų kitur.