Archyvai

„UB40“ vaikinai nori susipažinti su Lietuva

Į Lietuvą pirmą kartą netrukus atvyksiantys vietoje nenustygstantys charizmatiškieji „UB40“ vaikinai viešnagės metu nori ne tik publikai padovanoti nepamirštamą koncertą, kaip patys sako, gerą vakarėlį, bet ir susipažinti su šalimi.

„UB40“ į Lietuvą atvyks gegužės 17 d. ir mūsų šalyje viešės keturias dienas. Vos tik atskridę vaikinai išvyks į Panevėžį, kur apsistos net dviem paroms. Taip pasirinko patys grupės vaikinai. Jų koncertų Lietuvoje organizatoriai nusiuntė niekada iki šiol Lietuvoje neviešėjusiems grupės nariams Vilniaus ir Panevėžio nuotraukų ir šie pasirinko dvi paras praleisti Panevėžyje.

„Kadangi niekada nebuvome jūsų šalyje, o esame tik nemažai koncertų prieš kone tris dešimtmečius surengę tuometinėje SSRS, tai norime, jog šis mūsų apsilankymas Lietuvoje būtų ypatingas ne tik jums, bet ir mums. Norime susipažinti su šalimi, čia esančiais mūsų muzikos gerbėjais, surasti naujų draugų, pamatyti gražių vietų ir paragauti dar neragautų patiekalų, – sako grupės vaikinai. – Galbūt mūsų pasirinkimas daugiau laiko praleisti ne sostinėje, o mažesniame mieste atrodo keistas, tačiau dažnai gyvenimas sostinėje ir už jos ribų būna labai skirtingas – norime pamatyti visokią Lietuvą“.

Prabangų gyvenimą mėgstantys atlikėjai, rinkdamiesi viešbučius, jų koncerto organizatoriams Lietuvoje iškėlė vienintelį reikalavimą – viešbutis turi būti penkių žvaigždučių.

Pirmąjį savo koncertą grupė surengs gegužės 18 d. Panevėžio „Cido“ arenoje. Gegužės 19 d. „UB40“ koncertuos Vilniaus „Siemens“ arenoje. Šie koncertai bus pirmieji atnaujinto grupės gastrolių turo koncertai. „UB40“ koncertinis turas buvo sustabdytos vasario viduryje dėl grupės vokalisto Duncano Campbello sveikatos problemų.

„UB40“ koncertus Lietuvoje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.