Archyvai

Trilerio “Kunigas” premjeroje buvo išpirktos kino mėgėjų nuodėmės

Trečiadienio vakare Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“ rinkosi nuodėmingieji, neabejingi geriems fantastiniams trileriams. Tą vakarą įvyko naujausio sci-fi trilerio „Kunigas“ premjera, o renginiui vadovavo radijo stoties „Zip FM“ žvaigždės Radistai ir SiSi. Turbūt pirmą kartą Lietuvos kino teatrų istorijoje čia buvo galima specialiai tam pastatytoje klausykloje išpažinti savo nuodėmes ir už tai gauti kvietimą į juostos premjerą. Šia proga pasinaudojo beveik penkios dešimtys jaunuolių.

„Berniukai ir mergaitės buvo labai atviri ir nuoširdūs. Priklaupdavo ir atsakydavo į kiekvieną mano ir Justo klausimą apie nuodėmes. Net ir į patį intymiausią“, – pavykusiu renginiu ir filmo žiūrovų išradingumu stebėjosi „Radistų“ žvaigždė Justas Mackevičius.

„Niekada nebuvau tikros išpažinties atlikti bažnyčioje, todėl negaliu objektyviai palyginti, tačiau jei visos nuodėmių išpirkos būtų tokios linksmos ir paprastos, meluočiau ir svetimaučiau kiekvieną dieną“, – sakė studentas Rytas, atėjęs į premjerą ne tik dėl filmo, bet ir galimybės jį pamatyti nemokamai.

Trimatis filmas „Kunigas“ pasakoja intriguojančią istoriją apie kitą, alternatyvų pasaulį, jau daug amžių siaubiamą žmonių ir vampyrų kovų. Juostos herojus – Kunigas Karys (akt. Paulas Bettany), išgyvenęs paskutinįjį Vampyrų karą dabar drauge su kitais nelaimės draugais gyvena nuolatiniame pavojuje ir netikrume dėl rytdienos.

Pažeminti ir tapę potencialiu vampyrų maistu jie gyvena aklinomis sienomis aptvertuose miestuose, kuriuos valdo Bažnyčia. Kuomet Kunigo Kario dukterėčia (akt. Lily Collins) pagrobiama vampyrų, jis sulaužo šventąją priesaiką ir stoja į kovą su kraugeriais, kad išgelbėtų merginą nuo kraupaus likimo – tapimo vampyre. Kartu su juo į žygį leidžiasi ir dukterėčios vaikinas (akt. Camas Gigandetas), jaunas tyrlaukių šerifas, bei buvusi Kunigė Karė (akt. Maggie Q), kuri kaunasi taip, lyg būtų atkeliavusi iš kito pasaulio.

„Dievinu filmus apie vampyrus. Filme „Kunigas“ jie buvo parodyti šiek tiek kitokie, nei juos įsivaizduodavau, tačiau pati idėja – puiki. Kas mėgsta profesionaliai sukurtas kovines scenas tikrai juostą žiūrės kvapą užgniaužę“, – po premjeros sakė radijo laidų vedėjas.

Visoje Lietuvoje „Kunigas“ pasirodys jau nuo šio penktadienio, gegužės 13 dienos.

Filmo anonsas: