Archyvai

„Tiketa“ bilietų kasas atidarys ir knygynuose VAGA

Pirmaujanti Lietuvoje bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ ir didžiausias šalyje knygynų tinklas VAGA pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią knygynuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje bus atidaryta 10 naujų „Tiketos“ bilietų kasų.

Šis žingsnis ne tik dar labiau padidins bilietų į įvairius kultūros renginius prieinamumą šalies gyventojams, bet ir leis įgyvendinti projektus, vienijančius teatrų lankytojus ir knygų mylėtojus.

„Plėtra knygynų VAGA tinkle leidžia įgyvendinti vieną iš svarbiausių bendrovės tikslų – būti kuo arčiau kliento. Esame pirmaujanti bilietų platinimo bendrovė šalyje pagal pardavimus ir interneto prekybos sistemos apimtis, o dabar tampame ir didžiausią kasų tinklą turinčia įmone“, – sako „Tiketos“ generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

Sparčiai tobulėjančios klientų aptarnavimo paslaugos knygynų tinklą VAGA paskatino imtis naujų iniciatyvų ir priemonių.

„Atsižvelgdami į šiandienos skaitytojo poreikius norime, kad knygynų VAGA lankytojas turėtų daugiau galimybių išsirinkti laisvalaikio pramogų. Todėl džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su lyderiaujančia Lietuvoje bilietų platinimo bendrove „Tiketa“, siūlančią didžiausią kultūrinių renginių asortimentą. Tikime, kad ši partnerystė prisidės prie sėkmingos knygynų VAGA koncepcijos, sudomins klientus naujais kultūriniais projektais bei taps traukos centru, pasisemti naujų laisvalaikio idėjų“, – teigė UAB „Vagos prekyba“ generalinis direktorius Vytas V. Petrošius.

Po plėtros knygynuose VAGA „Tiketos“ bilietų pardavimo tinklą sudarys 55 kasos 7 didžiuosiuose šalies miestuose. 2010 m. „Tiketa“ pirkėjams pasiūlė bilietus į 4 tūkstančius įvairių renginių, o bendrovės apyvarta paaugo 0,5 proc. ir siekė beveik 27 mln. litų.

Pasak A.Žiauberio, „Tiketos“ bendradarbiavimas su knygynų tinklu VAGA bus naudingas visai kultūros bendruomenei.

„Bendradarbiaujame su dauguma Lietuvos teatrų ir matome, kaip auga kokybiško laisvalaikio poreikis. Knygynuose VAGA atidarius bilietų pardavimo kasas galėsime į vieną visumą sutelkti įvairias kultūrines iniciatyvas ir kurti platesnius, teatrų lankytojus ir knygų skaitytojus apjungiančius projektus. Tai bus naudinga, pirmiausia, kultūros renginių ieškančiam žmogui, o kartu ir mūsų partneriams – teatrams, kurie galės lengviau pasiekti savo tikslinę auditoriją, bei knygynams VAGA, kurie klientams galės pasiūlyti papildomą vertę kuriančią paslaugą“, – sako „Tiketos“ generalinis direktorius.

„Tiketa“ priklauso grupei „SEVEN Entertainment”, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu.