Archyvai

Tarptautinė atlikėjų komanda „Amnesia Ibiza“ vakarėliui ruošia teatralizuotą šou

Šių metų kovo 5 dieną klube „Olialia“ vyksiantis vakarėlis „Amnesia Ibiza. Baltic Tour Lithuania 2011“ nustebins netradicinių naktinių pramogų mėgėjus. Visą vakarą skambant diskžokėjų parinktai muzikai vyks teatralizuotas klubinis šou „Innergalactic“, kurio metu scenoje šoks šiuolaikinio baleto artistai kartu su freestyle bei go-go šokėjais iš Lietuvos ir Ispanijos.

„Šou pavadinome „Innergalactic“, nes tai bus simboliška technologijų pasaulio ir žmogaus sintezė. Mes skelbiame pasaulinį karą už meilę!“ – pasakoja „Amnesia Ibiza“ klubo direktorius Daniel Gasulla Magdalena. Garsių atlikėjų pasirodymus visą vakarą lydės specialieji efektai, kuriuos gastrolių metu Lietuvos auditorija išvys pirmoji. Iš Ibizos atvežamos įspūdingos dekoracijos, apšvietimo technika ir scenografinės konstrukcijos. Atlikėjai šou metu vilkės teminiais kostiumais.

Pirmąjį kovo šeštadienį „Amnesia Ibiza. Baltic Tour Lithuania 2011“ vakarėlyje šokio ritmą diktuos šokių muzikos kolektyvas, užsitikrinęs pripažinimą koncertuodamas „Mirage“ ture su populiariausiu pasaulyje didžėjumi Armin van Buuren. Kartu scenoje pasirodys šiuolaikinio baleto šokėjai, instrumentalistai ir, žinoma, vasaros pranašės – Ibizos go-go šokėjos. Organizatoriai žada neapsiriboti tik choreografinėmis kompozicijomis – specialiai pasirodymui montuojama atskira scena su besitransformuojančia dekoracija.

Kovo 5 dieną, 16:00 val., klube „Olialia“ prieš prasidedant vakarėliui vyks talentingų ir žavių merginų atranka. Klubo vadovai šio kastingo ir vakarėlio metu atsirinks simpatiškas merginas, vasarą norinčias Ibizoje dirbti modeliais, šokėjomis ar dainininkėmis. Į Lietuvą atvykstančius svečius savo šokiu ir jaunatviška energija sužavėsiančios merginos iš vakarėlio išeis su pasiūlymu 4-5 mėnesius padirbėti garsiausiame pramogų salos naktiniame klube.

Į „Amnesia“ klubą Ibizoje užsukti mėgsta tokios įžymybės kaip Naomi Campbell, Puff Daddy, Bono bei Boy George. Pasibaigus Ibizos vasaros sezonui klubas kasmet pradeda savo pasaulinį turą po Argentiną, Braziliją, Urugvajų, Kolumbiją, Vokietiją, Italiją, Rusiją, Japoniją bei daugelį kitų šalių.