Archyvai

Šventinis savaitgalis klube "Pacha"

Su meile iš Rusijos

Puikus dalykas tas pavasaris: jo negali sustabdyti jokia krizė ar paveikti prasta žmonių nuotaika. Pavasaris ateina visada! Todėl klubas „Pacha“ žadina visus iš žiemos miego ir kviečia į džiaugsmingą pavasario šventę. Pavasaris budina gamtą, o mes naujiems pojūčiams žadiname Jus. Muzika turi galią pakylėti žmogaus jausmus, o kojas priversti šokti. Būtent tokia muzika ir kviečia mėgautis šį savaitgalį naktinis klubas „Pacha“.

Su meile iš Rusijos atvyksta gaiviausi House muzikos ritmai, kuriuos atveža „Pacha Moscow“ rezidentai – Dj Kolya ir Dj Andrey Exx. Dj Kolya garsėja kaip išradingas, kokybiškos house stiliaus muzikos atlikėjas. Jo kūryba vertinama ir Rusijoje, ir visoje Europoje, o norint užsisakyti šio atlikėjo pasirodymą, tenka nemažai pavargti. Kuo Dj Kolya muzika tokia patraukli? Nes ji jausminga, seksuali, įkvepianti ir, svarbiausia, jos klausantis gera šokti. Dj Kolya kūriniai nepalieka Rusijos Top dešimtuko, o atlikimas dažniausiai apibūdinamas žodžiu „brilliant“.

""

Dj Andrey Exx

Dj Kolya kolega Dj Andrey Exx turi sukaupęs nemažą patirtį įvairiuose Europos naktiniuose klubuose ir tarptautiniuose konkursuose, kuriuose jam neretai tekdavo susišluoti pagrindinius apdovanojimus. House stiliaus muzika, kurią groja Dj Andrey Exx, pasižymi stipriu, sodriu garsu, švariu ritmu, pozityvia energija. Sakoma, kad kai dingsta žodžiai, tada prasideda muzika. Todėl tegu šių atlikėjų muzika kalba pati už save, jau šį penktadienį naktiniame klube „Pacha“. Taip pat vakaro metu prie pulto stos „Pacha“ rezidentas Santi Touch, o mažojoje salėje karaliaus Black B.

Pure Future pre-party

Sekmadienį per Velykas klubo “Pacha” erdvėse vyks vienintelis „Pure Future White“ renginio išankstinis vakarėlis. Visi, turintys „Pure Future White – Arena Show“ bilietą, pirktą bilietai.lt kasoje, į šį vakarėlį galės patekti nemokamai. Klubas bei jo personalas pasitiks lankytojus pasipuošę baltai. Muzikinę vakarėlio nuotaiką kurs garbingi svečiai iš Londono – Komytea. Atlikėjų atliekama „progressive house“ stiliaus muzika turi būrį gerbėjų visame pasaulyje ir yra įtraukiama į tokius žymius rinkinius kaip „Ministry of Sound Clubbers Guide 2008”. Taip pat vakarėlio metu nebus apsieita be klubo „Pacha“ rezidento Andy Lau bei karštų Mantini ritmų mažojoje salėje.

Taip pat klube “Pacha” iki gegužės 1 d. kartu su kelionių organizatoriumi „Tez tour“ vyksta loterija, kurios metu kiekvienas klubo lankytojas, užpildęs anketą klubo naujienlaiškiams gauti, gali laimėti savaitės atostogas dviem į Egiptą bei galimybę apsilankyti klube “Pacha Sharm nemokamai.