Sushi gaminimo vakarėlis

Senamiestyje įsikūrusi Kulinarijos studija nuolat organizuoja maisto gaminimo kursus. Šį ketvirtadienį susirinkusiųjų 18.30 val. laukia sushi gaminimo vakarėlis.

Sushi gamyba turi senas tradicijas. Todėl sakoma, kad ne kiekvienas virtuvės meistras gali gaminti šį tradicinį japonišką patiekalą. Tam reikia turėti žinių ir patirties. Sesijos metu virtuvės šefas Ossama, pripažintas sushi gaminimo meistras, pasidalins sushi gaminimo paslaptimis ir atskleis visas šio patiekalo ruošimo subtilybes, o taip pat supažindins su virtuvės baldų, įrangos, įrankių naudojimo galimybėmis bei svarbiausiais gaminimo principais.

Sesijos meniu: Dragon maki su unguriu, avokadu, agurku ir majonezu; Maguro nigiri – sushi su tunu; Macha Ice Cream – žaliosios arbatos ledai.

""

Įkūrėjai  apie Kulinarijos studiją:

„Kulinarijos studijos“ idėja gimė iš mūsų pomėgio gaminti. Dar iš mūsų draugų pomėgio ir žmonių, kurių nepažįstame, bet apie jų kulinarines aistras nuolat skaitėme knygose, spaudoje, internetiniuose tinklaraščiuose, matėme televizoriaus ekrane.

Mums patiems labai trūko vietos mieste, kur galima būtų iš profesionalių virtuvės šefų pasimokyti kulinarinių paslapčių ir smagiai praleisti laiką su bičiuliais. Taip gimė idėja atidaryti pirmąją "Kulinarijos studiją" Vilniuje, kurioje galėtų rinktis vieno pomėgio – gaminti susieti žmonės.

Labai norime, kad mūsų studija taptų tarsi mažyčiu jaukiu klubu, į kurį norisi vis sugrįžti – išbandyti naujus receptus, susipažinti su pasaulio virtuvėmis, išgirsti profesionalų patarimus kaip įsirengti virtuvę, kokius įrankius, puodus ar indus naudoti, pasimokyti maisto gaminimo paslapčių ne tik iš lietuvių, bet ir prancūzų, italų, libaniečių, armėnų, japonų, graikų kilmės ir daugelio kitų šalių virtuvės šefų, šiuo metu gyvenančių Lietuvoje ir draugaujančių su mūsų "Kulinarijos studija".

 

Studija įsikūrusi Teatro g. 7-7, Vilniuje  Bilietais į maisto gaminimo kursus prekiauja Bilietai.lt  Bilieto į sushi gaminimo vakarėlį kaina – 118 lt.