Archyvai

Su J. Deppu į kino ekranus atėjo elektroninių cigarečių era

„Turistas“ yra pirmasis filmas pasaulyje, kurio pagrindinė žvaigždė Johnny Deppas ekrane rūko elektronines cigaretes (dar vadinamas garų arba e-cigaretėmis). Tai produktas, kuris gali pagelbėti atsikratyti fizinio poreikio rūkyti. Jose, kitaip nei įprastose cigaretėse, nėra tabako, dervos, kancerogenų, be to, e-cigaretės neskleidžia jokio blogo kvapo ir nedraudžiamos vietose, kuriose negalima rūkyti.

Na, o po „Turisto“ pasirodymo kino teatruose jos pretenduoja tapti dar ir nauja mada visame pasaulyje.

Pats J. Deppas rūkyti pradėjo būdamas dvylikos, tačiau vėliau viename interviu prisipažino, jog šio žalingo įpročio atsisakė prieš trejus metus.

„Su rūkymu kovą laimėjau. O nuostabiausia yra tai, kad apie cigaretes net nebegalvoju“, – prieš kelerius metus atvirai prisipažino kino žvaigždė. Tačiau spaudoje vis pasirodo žinučių apie aktoriaus pomėgį surūkyti tris cigaretes per dieną: vieną ryte, antrą popiet, o trečią – kada tik užsinori.

Režisierius Florian Henckel von Donnersmarck nuotykių trilerį „Turistas" nufilmavo remdamasis nuotaikingu Jerome Salle filmu „Afera pagal Antonį Zimerį". Tai pasakojimas apie nepagaunamą tarptautinį nusikaltėlį, tik šį kartą filmo kūrėjai į Entonio Zimerio istoriją pažvelgė iš kitos perspektyvos.

J. Deppas filme vaidina turistą Frenką, kuris atvyksta į Veneciją užsigydyti širdies žaizdų ir patenka į apsukrios fatališkos moters Elizos (akt. Angelina Jolie) gudriai sugalvotas pinkles. Ir cigarečių jam tikrai prireikia, nes prasideda neplanuota ir tikrai nemažai nervų kainuojanti istorija.

Filmas „Turistas“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau šį savaitgalį.

Filmo treileris: