Archyvai

STRIP dvikova Vilnius VS Klaipėda

Elitinės Vilniaus ir Klaipėdos striptizo šokėjos, Harley Davidson, gražiausios sostinės damos, stilingiausi Vilniaus vyrukai, fotomodeliai ir minios fotografų – tai kas jūsų laukia gegužės 8d. “Helios” klube erotikos guru aistringas.com organizuojamame vakarėlyje…

Gegužės 8-ąją dieną, sostinės naktiniame klube „Helios“ visų lauks neeilinis renginys, kadangi šio vakaro metu erotikos guru aistringas.com ir vanile.lt pristato jau antrąjį „STRIP dvikovų“ vakarėlį, kurio metu ištisą naktį galėsite stebėti geriausių Lietuvos merginų karščiausius striptizo pasirodymus!

Praėjusio renginio metu susirungė geriausios striptizo šokėjos iš dviejų nesutaikomų stovyklų, dviejų Lietuvos didžiųjų miestų: Vilniaus ir Kauno! Kauno merginos buvo tiesiog sutriuškintos, o sausakimšas klubas skandavo „Vilniaus“ vardą! Itin didelio pasisisekimo susilaukęs projektas tęsiasi ir jau pirmąjį gegužės šeštadienį elitinės sostinės striptizo šokėjos susirungs su Klaipėdos merginomis, garsėjančiomis nepaprastu savo grožiu! Dvi merginų komandos, kurias sudarys po tris nares susikaus Solo, Duetų ir Trio rungtyse – tad reginys žada būti tikrai įspūdingas! STRIP komandų nares į klubą atveš prabangūs BIG LIMO limuzinai, kurių savininkai nedvejodami sutiko prisidėti prie projekto.

Jei ir tu visą vakarą nori praleisti gražiausių Lietuvos striptizo šokėjų apsuptyje bei nesi abejingas savo miesto garbei – laukiame tavęs jau gegužės 8-ąją dieną Helios naktiniame klube!

Linksmybes iki pat paryčių garantuos ne tik geriausios Lietuvos didmiesčių šokėjos, erotikos guru aistringas.com, tinklapis vanile.lt, bet ir Helios klubo balsas Julius Šerėnas, pasiryžęs visiems padėti galutinai išsiaiškinti, kurio miesto merginos geriausios.

Ir tai dar ne viskas! Vakarėlio metu taip pat bus įkurta foto aikštelė (tiek klubo viduje, tiek ir prie jo durų), į kurią bus atvežtas prabangus žinomam sostinės „veikėjui“ priklausantis „Harley Davidson“ motociklas o profesionalūs fotografai ne tik fotografuos Vilniaus ir Klaipėdos komandų nares, bet ir suteiks išskirtinę galimybę visiems vakarėlio svečiams įsiamžinti su geriausiomos Vilniaus ir Kauno STRIP šokėjomis! Po renginio nuotraukas galėsite rasti Helios klubo Facebook anketoje!

Tad gegužės pirmąjį šeštadienį (8d.) be jokių abejonių karščiausias vakarėlis Jūsų lauks būtent HELIOS klube, kuriame privalai apsilankyti ir TU!