Archyvai

Sostinės baras „Mano alibi“ tampa „(M)isterija“

Protų kovų, karaokės ir siautulingų teminių vakarėlių baras „Mano alibi“ pavasarį pasitinka nauju pavadinimu „(M)isterija“. Vilniaus senamiestyje įsikūręs ir per metus gyvavimo ne vienam vakarėlių mėgėjui įsimintiną „alibi“ sukūręs baras su nauju vardu ketina išlaikyti įsitvirtinusias savo tradicijas.

Baro komanda nusprendė, kad vis labiau populiarėjant intelektualiosioms protų kovoms, reikėtų labiau baro dvasiai tinkančio pavadinimo. Protų kovų dalyviai, praleidę čia šimtus valandų, nesunkiai iššifruotų, kad naujasis pavadinimas „misterija“ graikiškai reiškia paslaptį, „mysterion“. Taip pat vadinamas ir dramos žanras, puikiai atspindintis teatrališkus „(M)isterijos“ teminius savaitgalių vakarėlius. O užuomina į „isteriją“, anot mūsų žaviųjų barmenų, reiškia isteriškai užkrečiamą juoką ir linksmybes.

„Krizė, nedarbas, ir kasdieniai stresai lieka už durų, anapus „(M)isterijos“ slenksčio, nes čia žmonės apie juos negalvoja. Mūsų bare visada puiki nuotaika ir atmosfera, čia pamirštama kasdienybė. Kiekvienas užsukęs gali virsti kuo tik nori: angelu, demonu, benamiu, donžuanu,…“, – sako baro „(M)isterija“ administratorė Monika Blavesčiūnaitė.

Totorių gatvėje esantis baras „(M)isterija“ kiekvieną savaitės dieną pasitinka įdomia programa. Pirmadieniais ir antradieniais barą okupuoja protų kovų komandos. Ne paslaptis, kad norinčių pramankštinti smegenis beveik nebeįmanoma sutalpinti jaukioje baro palėpėje.

Trečiadieniais su didžiausiu Lietuvoje užsienio atlikėjų dainų pasirinkimu kviečia karaokė. Visada linksmai nusiteikę lankytojai čia kuria savo vakarėlį, į kurį dažnai padainuoti užsuka ir tikros scenos žvaigždės.

Ketvirtadieniais baro lankytojai turi išskirtinę galimybę pastovėti už baro. Svečiai kviečiami padirbėti barmenais ir išmokti šio amato gudrybių.

Patys triukšmingiausi, be abejo, penktadienių ir šeštadienių vakarai. Paslaptingi teminiai vakarėliai ir unikalus reginys Lietuvoje – dainuojantis baras. Charizmatiškas barmenas ne tik maišo ypatingus kokteilius, bet dažnai ir uždainuoja, surengdamas uždegantį šou. Verta paminėti ir didžiulį vieno gurkšnio kokteilių (šotų) asortimentą. Baro svečiai gali užsisakyti juos po 12 arba iškart po 36.

Sekmadieniais baras kviečia ramiam poilsiui su draugais ir stalo žaidimais „Alias“, „Monopolis“, „Jenga“, domino, šachmatais ir daugybe kitų.

Baras „(M)isterija“, Totorių g. 18, Vilnius, tel. 8~5 212 5051. Darbo laikas: šiokiadieniais 11-04 val., penktadieniais 11-06 val., šeštadieniais 18-06 val., sekmadieniais 18-04 val.