Archyvai

Sostinėje savo veiklą pradeda „Cotton Swing Club“ judėjimas

Jei šį penktadienį, sausio 21 d., Vilniaus senamiestyje pasijusite tarsi laiko mašinoje – nenustebkite. Sostinėje savo veiklą pradeda „Cotton Swing Club“ judėjimas. Sparčia banga per pasaulį nusiritęs elektroninio svingo muzikos stilius pagaliau prisiglaus ir Lietuvoje.

„Tikimės, kad būsimame vakarėlyje išvysim, kaip pagal elektroninį svingą šoka močiutė su anūku ar bent jau pamatysime merginų, pasipuošusių išeiginiais močiučių kostiumėliais“, – mintimis dalijosi naujojo muzikos stiliaus pionieriai sostinėje „Cotton Swing DJ’s“.

Naująją vakarėlių seriją penktadienį Vilniuje pradės svečias iš Vokietijos. Lagaminą besikraunantis muzikantas žada šokėjus išjudinti maišydamas trečiojo ir ketvirtojo dešimtmečių svingą su šiuolaikiškai skambančia elektronine muzika. „Tikiuosi, kad Vilnius po šio vakarėlio tuoj pat bus įrašytas į modernaus svingo mėgėjų žemėlapius“, – vylėsi svečias, kuris Vokietijos naktinių klubų lankytojus veda iš proto pašėlusiomis swingotekomis.

Tai, jog Vilnius žengia koja kojon su muzikos mada, byloja ir sausakimši elektroninio svingo vakarėliai didžiuosiuose pasaulio miestuose: Londone, Maskvoje ar Berlyne. Muzika iš senų plokštelių ir šokti užvedantys ritmai į vieną vietą surenka pačią įvairiausią publiką.

Savo pirmajam vakarėliui „Cotton Swing Club“ įkūrėjai pasirinko juodos ir baltos spalvų temą. Tarpukario dvasia alsuojančioje vyninėje „Lola“ (L. Stuokos-Gucevičiaus g. 3, Vilnius) bus galima pasijausti lyg nespalvotame kine. Vyrai puošis skrybėle, o moterys rankas pridengs ilgomis šilkinėmis pirštinėmis bei dabinsis perlų vėriniais. Vienoje vietoje susitiks fatališkos moterys ir nuotykių ieškantys dendžiai. O visi jie kojas kilnos pagal muziką iš nespalvotų filmų.

Vakarėlis „Cotton Swing Club Opening“ sausio 21 d. vyninėje „Lola“. Prieškario diskotekos durys atsidarys už 10 litų.