Archyvai

Šokėjų Slausgalvių šeima – ant žurnalo viršelio

Penkis kartus tapę Lietuvos šokių čempionais bei du kartus Europos šokių čempionatų pusfinalininkais, visuomenėje gerai žinomi šokėjai – Gintarė bei Tomas Slausgalviai – jau 8 metus kartu ne tik dalyvauja įvairiuose čempionatuose, bet ir sukiojasi bendroje virtuvėje. Jiedu atsidūrė ant prekybos centro „Panorama“ pavasario kolekcijų žurnalo viršelio. Būtent Gintarė ir Tomas pirmieji pasimatavo naujųjų, pavasariui skirtų kolekcijų drabužius fotosesijos metu.

Kaip nusprendėte tapti „Panoramos“ žurnalo veidu?

T: Juk žavu kartais pabūti kitame amplua. Tiesą pasakius, fotografuojantis žurnalo viršeliui, mums buvo išties smagu tapti modeliais bei pasimatuoti įvairių drabužių, kam paprastai pritrūksta laiko (juokėsi Tomas). Be to, patenkinome smalsumą gavę progą išvysti ir „pačiupinėti“ naująsias pavasario kolekcijas, kol jos dar nebuvo nugulusios ant parduotuvių lentynų.  

Vyrai dažniausiai nelinkę ilgai vaikštinėti po parduotuves ir rinktis drabužių. Tomai, ar Jūs mėgstate matuotis, rinktis?

 T: Na, manau, čia tikrai nėra mūsų, vyrų, silpnybė. Bet kai ateina naujas sezonas, būtinai nusiperku kažką naujo. Kartais tą padaryti paskatina Gintarė. O aš, žinoma, noriu jai būti gražus!

Ir pats Gintarei mielai patariu ir padedu apsispręsti. Jai patinka matuotis, o aš dažniausiai atlieku patarėjo vaidmenį – pasakau, kas tinka, o kas ne. Man svarbu,  kad  žmona gerai atrodytų, kad šeimos pinigai būtų išleisti reikalingam daiktui.  Nors pirmasis argumentas, aišku, svarbesnis.

Jums drabužiai – sceninio įvaizdžio dalis. O kasdienybėje, kiek svarbos jiems teikiate?

T: Pagal specialybę esu pedagogas. Jaučiu pareigą ir mėgstu atrodyti tvarkingai. Renkantis aprangą, mano akys labiausiai užkliūva už klasikinio kirpimo rūbų. Gintarė, žinoma, šiek tiek daugiau dėmesio skiria tendencijoms. Tad jai ši fotosesija bei naujųjų „Panoramos“ kolekcijų apžvalga iš labai arti buvo kur kas smagesnė.

G: Teisybė, aš, galbūt, kaip ir visos moterys, atkreipiu dėmesį į naujų kolekcijų drabužius labiau nei vyrai. Pavyzdžiui, dabar, artėjant pavasariui, mintyse jau dėlioju spalvingus aprangos derinukus. Fotografuojantis „Panoramos“ žurnalui teko jų daug pasimatuoti ir apžiūrėti. Manau, ne vieną iš pasimatuotų įsigysiu bei nekantriai lauksiu pavasario. Fotosesijos metu apžiūrėjusi daugybę drabužių, galiu patvirtinti ir suintriguoti – pavasaris bus tikrai spalvingas ir gražus!

Koks Jūsų stilius buvo paauglystėje? 

G: Mėgdavau rengtis labai paprastai, praktiškai, bet, žinoma, moteriškai. Net paauglystėje man labiau rūpėdavo šokiams reikalingų drabužių stilius.

T: Oi… vaikystė kvailystė (juokėsi Tomas). Teko „pereiti“ net keletą stilių. Nuo plačių džinsų, kas tada buvo labai „ant bangos“, iki mano ir šiandien mėgstamų klasikinių rūbų.

Ar besikeičiant metams, keičiasi ir šokėjų aprangos mados?

G: Žinoma, jos keičiasi taip pat, kaip ir kitų drabužių mados. Kiekvieną sezoną vyrauja naujos tendencijos, tačiau yra ir amžinų dalykų.

 

Tokių kaip?

G: Vyriškas frakas bei nepamainomos juoda ir balta spalvos.

 

Kokios judviejų mėgstamos spalvos ir prekių ženklai?

G: Manau, Tomas sutiks, jei pasakysiu, kad mums abiems gražiausia – juoda. O prekės ženklai… Man patinka „Mexx“, „Esprit“,  „Apranga“.  

T: Aš renkuosi „Reserved“, „Celio“.

 

Ką veikiate, kai nešokate?

T: Mokome šokti kitus. Laisvą laiką praleidžiame kartu namuose arba su draugais, kompanijoje.

G: Tomas mėgsta aktyvų poilsį, o man patinka fotografuoti.

 

Kaip prasideda Jūsų diena, kokia ji?

G: Ji prasideda taip, kaip ir daugelio – nuo žadintuvo, deja.  Įsibėgėja šiek tiek lėčiau, bet ir nesustoja iki pat vidurnakčio.  

 ""