Archyvai

"Snap!" gyvo garso koncertas šį šeštadienį klube "Gravity"

Legenda tapusių hitu „Rhythm Is A Dancer“, „The Power“, „Do You See The Light“, „Mary Had A Little Boy” autorių grupė SNAP! Koncertuos gyvai Gravity klube.

Koncerto metu, gyvai garsiausias dainas lankytojams pristatys SNAP! grupės vokalistė Penny Ford, jai talkins repo atlikėjas Benjamin Lowe.

…Snap! – Šis šokių muzikos duetas 1990-aisiais užsidirbo pasaulinį hitą, išleisdami singlą „The Power“.

Londono reperis Turbo B ir jo pusseserė Jackie Harris susijungė dainai „The Power“ – stingdantis Harris vokalas ir puikus Turbo B repas buvo tai, ko reikėjo pridėti prie puikaus šokių muzikos ritmo.

Kita SNAP! kultinė kompozicija „Rhythm Is A Dancer“ 1992 m. tapo vienas perkamiausių įrašų gimtinėje bei Jungtinėje Karalystėje. Vokietijos muzikos topų viršūnėse šis kūrinys išsilaikė ilgiau nei 10, o Amerikos – 39 savaites iš eilės.

Kai reikalai taip gerai pajudėjo, Harris jau buvo dingusi, o ją pakeitė Penny Ford, buvusi „Gap Band“ pagalbinė vokalistė.

Turbo B taip pat paliko grupę 1992-aisiais, iškart po to, kai „Arista“ įrašų kompanija išleido grupės albumą „The Madman`s Return“.

Jis buvo pakeistas Niki Harris`u, buvusiu Madonnos pagalbinio vokalo atlikėju.

Vieni žinomiausių praėjusio dešimtmečio klubinės scenos herojai SNAP! pastaraisiais metais atnaujino savo veiklą iš naujo perleidę senus savo įrašus bei pristatę naujus žinomų kūrinių remiksus.

Kūriniai „The Power“ bei „Rhythm Is a Dancer“ dar ir dabar vos ne kasmet yra perleidžiami, tik šiek tiek pakeisti, remiksuoti, tačiau tai netrukdo jiems pritraukti naujų „Snap!“ gerbėjų ir pakilti į topus.

Spalio 30-osios naktį tik naktinio klubo GRAVITY lankytojai turės progą išgirsti šią legendinę grupę be jokios fonogramos, tiesiog – GYVAI!

Bilietų kaina: 25 lt (prekiauja Tiketa.lt); Renginio dieną – 40 lt.

Su "Vilnius by Night" nuolaidų kortele – 20 lt.

Su išankstine staliukų rezervacija – 400 Lt (įėjimas 4 žmonėm, vieta VIP zonoje, sąskaita bare pasirinktinai už 400 Lt)

""