Archyvai

"Smurfai" į Lietuvą atkeliaus rugpjūtį

Režisierius Raja Gosnellis, sukūręs tokius kino hitus kaip „Dar nebučiuota“, ,,Vienas namuose3“, ,,Scooby-Doo“, „Didžiosios motulės namai“, vėl pasiraitojo rankoves ir jau rugpjūčio mėnesį žada pristatyti naujausią ir, kritikų teigimu, galbūt net populiarumu „Šreką“ pralenksiantį, savo darbą „Smurfai“ (The Smurfs). Jame vienai iš žaviųjų smurfių savo balsą paskolins ir garsioji dainininkė Katy Perry.

Įdomiausia yra tai, kad vaikystėje Katy nežiūrėjo šio filmuko – pastorius tėvas jai draudė jį žiūrėti, nes, pasak jo, smurfai – labai akiplėšiški padarai, iš kurių nedera mokytis vaikams.

,,Juokinga, kad man nebuvo leista žiūrėti „Smurfų“ vaikystėje. Ne tik tėvas buvo griežtas šiuo atžvilgiu. Mama taip pat manė, kad herojė Smurfette pakankamai nepadori, nes ji buvo vienintelė moteris visame smurfų kaimelyje. Buvau labai griežtai auklėjama, tačiau dabar, mano nuomone, ,,Smurfai“ yra pats tinkamiausias filmukas ne tik vaikams, bet ir visai šeimai“ – sakė dainininkė.

Filmas, kuris bus išleistas ir 3D formatu, yra paremtas belgų menininko Peyo kurtais personažais bei linksmomis jų istorijomis. Juostoje bus pasakojama, kaip mažieji smurfai atsiduria žmonių pasaulyje, Niujorke, ir kaip jie stengiasi grįžti į mažą ir jaukų melsvą savo kaimelį, neužrūstinę piktojo burtininko Gargamelio.

Kitus melsvus simpatiškus herojus įgarsins aktoriai Paulas Reubensas, B.J. Novakas bei Jeffas Foxworthy. Komedijoje taip pat vaidins Neilas Patrickas Harrisas, Hankas Azaria, Jayma Mays.

Jau dabar filmo kūrėjai leidžia pažvelgti, kokios linksmybės vyks kino teatruose nuo rugpjūčio 18 dienos: