Archyvai

ŠMC kavinė pasirengusi naujam startui

ŠMC kavinė pailsėjo, persirengė, įkvėpė naujų vėjų ir vėl kviečia apsilankyti. Vienas seniausių sostinės laisvalaikio ir kultūros taškų, įrengtas dar 1968-aisiais pastatytame Šiuolaikinio meno centre, naujojo starto data pasirinko penktadienį, lapkričio 16-ąją.

 

Gerbiant architekto Vytauto Čekanausko suprojektuotų ŠMC erdvių aurą ir joje užkonservuotą ne vieną bohemišką dešimtmetį, kavinės interjeras pasikeitė tik kosmetiškai. Čia savi jausis ir parodas aplankę miestiečiai, ir šachmatų partijos užsukę ŠMC kavinės senbuviai, ir aktualių muzikinių peizažų ieškantys pasaulio piliečiai.

Kiekvieną dieną nuo 12 val. kavinėje siūlomi dienos pietūs, vėliau lankytojai kviečiami maisto ar gėrimų užsisakyti iš visiškai atnaujinto valgiaraščio.

Vakaras – renginių metas. muzika ir kiti jai artimi dalykai ŠMC kavinėje bus dažni svečiai. Daugiau naktinės programos detalių bus atskleista artimiausiu metu. Atidarymo metu, lapkričio 16-ąją, gyvą pasirodymą ŠMC kavinėje surengs gaivios elektronikos kūrėja ir vokalistė Umiko, šokius pratęs didžėjų rinktinė.