Archyvai

„Silence“ muzika įgarsins dizaino viešbutį Lenkijoje

Lapkričio 25 d., Vilnius, Albumais, renginiais, išvykomis ir kitais įvykiais žongliruojanti „Silence“ kūrėjų ir atlikėjų komanda pristato dar vieną netradicinį muzikinį projektą. Pietų Lenkijoje įsikūrusio šeimyninio dizaino viešbučio „Poziom 511 Hotel & Spa“ kvietimu Vidmantas „Vidis“ Čepkauskas surinko savo suburtos „Silence“ šeimos kūrybą, viso to rezultatas jau išleistas ribotu tiražu kaip specialaus dizaino CD.

Lietuviškos bendradarbiavimo su žinomomis kompanijomis ir prekių ženklais patirties „Silence“ turi nemažai – tai „Sobieski Uogos“ DVD, restoranams „Pizza Jazz“ skirtas „Taste“, „Kalnapilio“ aludarių Kalėdoms dovanotas „Snow & Silence“. Unikalaus viešbučio atstovų laiškas, pasiekęs „Silence“ būstinę – pirmasis tokio pobūdžio kreipimasis iš užsienio.

„Mūsų viešbučio koncepcija grindžiama tuo, kad kokybiškas poilsis netūrėtų būti atsietas nuo kultūrinių atradimų, – pasakoja vos 42 kambarius į vaizdingą kalnuotą vietovę atvykstantiems svečiams siūlančio „Poziom 511 Hotel & Spa“ meno vadovė Aneta Ogonowska, – nuolat bendradarbiaujame su jaunais Lenkijos menininkais, darbuotojus rengiame originaliomis dizainerių kurtomis uniformomis, netrukus atidarysime ir meno bei dizaino leidinių knygyną“.

Anot A. Ogonowskos, muzikiniam viešbučio projektui „Silence“ pasirinkti todėl, kad „Poziom 511 Hotel & Spa“ šeimininkams patiems labai patinka lietuvių muzika, taip pat komandos požiūris į darbą. Specialus muzikinis rinkinys bus siunčiamas viešbučio partneriams ir klientams bei pardavinėjamas „boutique“ tipo parduotuvėse ir restoranuose, kurių ideologija artima „511“. Beje, „Silence“ suruošė ir specialią muzikos selekciją, kuri nuolat skambės pačiame viešbutyje.

Išskirtinius lietuviškus linkėjimus viešbučiui ir jo gyventojams Vidis sumiksavo iš Lietuvoje ir už jos ribų puikiai žinomų „Silence“ atlikėjų kūrinių („I‘ll Be Gone“, „In My System“, „Who‘s Shot The Silence?!“) bei dar neišleistų ar plačiau neviešintų jų darbų – pavyzdžiui, Jazzu & Leon Somov „A Night To Remember“, Monikos Liu „What If“ ar Leon Somov ir 1000V „Brahma“. Vizualiniu rinkinio apipavidalinimu pasirūpino ištikimas „Silence“ bendražygis grafikos dizaineris Denis Kuchta.

Kompaktinį diską įsigyti galės ir didžiausi „Silence“ gerbėjai Lietuvoje. Jau sutarta, kad labai ribotas rinkinio kopijų kiekis, tik 50 vnt., netrukus bus pristatytas „Coffee Inn“ kavinėse Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje.