Archyvai

Šį šeštadienį klube "Gravity" svečiuosis Dj Risk

Kaip ir visus kartus – paskutinysis „The Jam“ vakarėlis pranoko lankytojų lūkesčius. Nieko nelaukdamas, šių renginių ciklo karvedys Dj Mamania pristato dar vieną įspūdingą šeštadienį, kuriame viešės ne tik svečias iš Briuselio, bet Jūsų laukia ir „X-Club Shop“ dirbtuvių naujoji snieglenčių kolekcija.

Dj Risk – žinomas ne tik Europos, bet ir viso pasaulio muzikos mėgėjams. Jis bendradarbiavo su tokiomis žvaigžėmis kaip Zapmama, T…rilock Gurtu, Airlock (Belgija), Mervin (D. Britanija), EmK (D. Britanija),Mix Master Mike, Noise. Apšildė Destiny‘s Child, Redman iš Wu Tang Clan, Shaggy, Sean Paul atlikėjų pasirodymus.

“Scratch’o” bei “graffiti” meistras – trisdešimt aštuonerių atlikėjas, kurio tikrasis vardas – Pelgrims Ludwig, yra kilęs iš Kongo Demokratinės Respublikos, tačiau pagrindinė jo gyvenimo bei kūrybos vieta jau daugelį metų yra Belgija.

DJ Risk nuolat grojantis JAV, Kanados, Italijos, Belgijos ir Rusijos klubuose nekantriai laukia šeštadienio nakties Lietuvoje, GRAVITY klube.

______________

Djs:

DJ Risk [Tansformerz, Belgija]

DJ Mamania [G&G Sindikatas / Gatvės Lyga]

X-Club shop graffiti dirbtuvės

______________

Bilietai: iki 24 h – 10 Lt, vėliau – 15 lt. Klubo nariams, Daily Card, "Vilnius By Night" kortelių savininkams visą naktį – 10 Lt

______________

FACE CONTROL | N-18