Archyvai

Šį šeštadienį klubas „Woo“ kviečia į mišką miesto pažiūrėti

Net karščiausią vasarą šokančiame diskotekų štabe „Woo“ bręsta karas. Tačiau šį kartą kova vyks ne dėl dėmesio prie baro ar sukinio šokių aikštelėje. Šį kartą „Woo“ vyks GRYBŲ KARAS!!!

Šį šeštadienį, liepos 3 d. visus visus, nebepajėgsiančius grybų ieškoti miške ar festivalyje, “Woo” kviečia pagrybauti šokių aikštelėje kartu su Sania iš Pump Up the 90’s judėjimo ir Love in Slow Motion dešiniosios rankos St.Stereo.

Fenomenalaus poveikio hitinių diskotekų pagal muziką, išleistą ne vėliau 1999-ųjų, vadas Sania ir jaunasis disko ambasadorius St. Stereo į šeštadieninį „Grybų karą“ susirinkusius klubinėtojus žada ne šiaip nudanginti į mišką miesto parodyti. Pasak didžėjų, lengvo disko ir šokių šoką keliančių dešimto dešimtmečio hitų clash‘as už pulto žada tikrą „Grybų karą“ šokių aikštelėje.

Be kompromisų – šį šeštadienį vakarop einame grybauti „Woo“ diskotekon, duris atveriame lygiai 22 valandą. Kiekvienas atsinešęs į vakarėlį grybą, pasipuošes grybais ar pats apsimetęs grybu bus pakviestas vidun nemokamai ir pagerbtas tarp šokėjų.