Archyvai

Šeštadienis Vilniuje – Lady Gagos ritmu

Tuzinas Lady Gagų, pasipuošusių įspūdingais kostiumais ir šokančių monstrų šokį – toks nekasdienis reginys šeštadienio vidurdienį laukia Rotušės aikštėje Vilniuje.

Kalbos, kad viena jų bus garsi amerikiečių atlikėja, besiruošianti lapkritį Lenkijos mieste Sopote vyksiančiam koncertui, kol kas nei paneigtos, nei patvirtintos.

Vargu, ar tai turėtų stebinti. Lady Gaga – ekscentriška asmenybe, jos keliai ir sprendimai nežinomi iki paskutinės akimirkos.

Tačiau paaiškėjo, kad sostinės garso įrašų studijoje “Accu” apie 14 valandą tikrai prasidės dainos „Bad Romance“ įrašas.

Neįprastų viešnių prasitarė laukiantys ir picerijos “PitStop Pizza” darbuotojai. Pietų jos užsuks po pasirodymo ir fotosesijos su Lady Gaga gerbėjais Rotušės aikštėje.

“Tik žinau, kad jos atvyks, bet ką ruošiasi valgyti ar gerti, nepranešė.

Man kur kas įdomiau, kaip jos tai darys — Lady Gaga kaukės dažnai dengia burną, rankas — pirštinės, su daugeliu net atsisėsti nepatogu”, — stebėjosi vienas picerijos savininkų Eduardas Klepikas.

Vienas kostiumų, kurie rytoj trauks vilniečių žvilgsnius, gali tapti net Lietuvos rekordu – jis pasiūtas iš šimto pliušinių žaisliukų.

Taip pat paaiškėjo, kad jei oro sąlygos leis, į Rotušės aikštę merginos atvyks riedžiais, o po Vilnių jas vežios bendrovės „LimoLux“ limuzinas.