Archyvai

Serija „IN->“ plečiasi į Kauną ir pristato didžėjų bei žurnalistą DJ Bleed

Dar nespėjo praeiti mėnuo nuo sėkmingo naktinių renginių serijos „IN->“. Gyvas Vokietijos prodiuserio Dirk Leyers setas dar skamba aplankiusių klubą „Opium“ ausyse, o serijos organizatoriai komanda „Partyzanai“ ir elektroninės muzikos portalas Djscene.lt jau baigia ruoštis antrajam ciklo savaitgaliui. „IN->“ kovo 4-ąją vyks Kaune, „Suflerio būdelėje“, o kovo 5-ąją vėl grįš į „Opium“.

Penktadienį Kaune vėl leisis „IN->“ svečią atskraidinsiantis lėktuvas iš Berlyno, šįkart iš jo išlips ilgametis Vokietijos sostinės kultūros dalyvis ir puoselėtojas Sascha Kösch. Diskotekininkams kaip DJ Bleed pažįstamas veikėjas, be įrašų sukimo klubuose, yra ir žurnalistas. Jau keturiolika metų su kolegomis žurnalą apie elektroninės muzikos kultūrą „De:Bug“ leidžiantis Sascha yra jo redaktorius. „De:Bug“ Vokietijoje ir už jos ribų yra gerbiamas kaip nepriklausomą nuomonę, gilias įžvalgas ir šį tą daugiau nei blizgios fotografijos siūlantis leidinys.

Muzikinė DJ Bleed karjera – taip pat ilga. Kadaise juokais kūręs drum’n’bass stiliaus odes Marushai dabar didžėjus kas savaitę įrašo po naują miksą, dažnai pasirodo namais tapusio Berlyno klubuose bei baruose, o grodamas stengiasi visuomet žvelgti giliau ir subtiliau. Beje, vyresni Vilniaus klubinėtojai turėtų prisiminti prieš gerus penkerius metus sostinėje viešėjusį duetą „Mitte Karaoke“ . Jo nariu buvo ir Sascha, vėliau su kolega DJ Feed „Partyzanų“ kvietimu pas mus atšventęs ir Naujuosius metus.

Kauno „Suflerio būdelėje“ drauge su svečiu pasirodys ciklo iniciatorius Mantas T., šiuo metu gyvenantis DJ Bleed gimtajame Kelne ir praėjusį savaitgalį įvykusiuose apdovanojimuose „Djscene geriausi 2011“ nuskynęs aukso medalį kaip geriausiai kolegų vertinamas didžėjus. Taip pat – Kauno naktinio gyvenimo senbuvis Marius Banga. Vaizdus ruoš laikinosios sostinės talentas Oro Pagalvės.

„Opium“ laukia kiek gausesnė garsų ataka. Gyvą pasirodymą čia surengs pastaruoju metu retokai viešai girdimas ir į kūrybinius apmąstymus paniręs Few Nolder. Prie didžėjinių Sascha ir Manto T. pajėgų prisijungs pastarojo kolega Nostra, o VJ pultą užims Vytas Realtime.

Djscene.lt „In->iciatyva“ cikle pristatyti ir geriausio tinklalapyje publikuojamo praėjusio mėnesio mikso autorių tęsiasi. Pirmajame klubo aukšte drauge su vinilo kolekcionieriumi Rykliu iš „Bangų“ pasirodys sausį daugiausiai ekspertų balsų sulaukęs techno didžėjus Split Pulse, pristatysiantis savo ramesnį alter ego Micro Manager

Prieš „IN->“ sesiją klube „Opium“ vyks ir mažas kūrybinis pasisėdėjimas. Praėjusį kartą techninėmis detalėmis dalinosi Dirk Leyers, Sascha gi daugiau kalbės apie žurnalistiką ir jos prasmę elektroninėje muzikoje. Šiame susitikime ypač laukiami apie muziką rašantys ar kitaip apie ją pasakojantys žmonės.

Penktadienį kauniečiai „Suflerio būdelėje“ laukiami jau nuo 20 val., šokiai čia kainuos 10 Lt. Šeštadienį į „Opium“ suspėję iki vidurnakčio ir pamojavę skrajute nemokės nieko, vėliau – 15 Lt.