Archyvai

Savaitgalio koncertai klube "Brodvėjus"

Gruodžio 16d., penktadienį, 20:30 val., grupė „IR“!

IR“ – roko grupė iš Vilniaus, per septynis egzistavimo metus susilaukusi pripažinimo Lietuvos alternatyvioje scenoje ir laimėjusi daugybę apdovanojimų, įskaitant „Geriausios roko grupės“ (už 2005 ir 2008 metus), „Geriausio video klipo“ (2008 m.) A.LT – Lietuvos alternatyvios muzikos apdovanojimuose. Dainai „Snake Pit“ sukurtas video klipas devynias savaites laikėsi MTV Baltic Top‘e ir tapo grupės vizitine kortelė.

Grupė yra išleidusi 3 albumus – paskutinis, išleistas 2010 m. „BELIEVE“ sulaukė labai palankių vertinimų, o muzikos žurnalo „Sharkeen.lt“ 2010 metų apdovanojimuose įveikė Alinos Orlovos „Mutabor“ ir atnešė grupei ne tik geriausio albumo, bet ir geriausios metų roko grupės titulus. 2011 m. spalį trio pristatė naujausią savo dainą – „Out Of Tears“ , kuri sėkmingai sukasi radijo stočių eteriuose ir yra šiuo metu įrašinėjamo naujo darbo šauklys.

 

""

Gruodžio 17d. Brodvėjaus scenoje išvysite „Golden Parazyth“!

 

Grupė “Golden Parazyth” – Lietuvoje populiarūs savitos šiuolaikinės elektroninės muzikos atlikėjai, kurių siela yra kūrėjas ir muzikantas Giedrius Širka. 2005 metais atsiradęs tarsi iš niekur, jie netrukus tapo vienais iš įdomiausių jaunų elektroninės muzikos atlikėjų Lietuvoje. Užuot mėginęs kelią į populiarumą skintis per žiniasklaidą, skandalus ir reklamos triukus, tuomet dar būdamas vienas, muzikantas ramiai skleidė savo kūrybą internete ir rengė pavienius pasirodymus klubuose bei festivaliuose. Vis dėlto gandai apie gyvai dainuojantį ir melodingą muziką kuriantį atlikėją plačiai pasklido. Jau 2006-aisiais virtualioje įrašų kompanijoje “Partyzanai netlabel” įrašytas ir išleistas debiutinis albumas “Apartment Of Steel”, kuris entuziastingai sutiktas klausytojų. Tais pačiais metais šis muzikantas, palinkęs prie nešiojamojo kompiuterio, savo kūryba svaigino Vilnių aplankiusios legendinės britų grupės „Underworld“ koncerto publiką. 2009-aisiais pasirodė antrasis albumas “All The Truth About Blue Monkeys”, tapęs jau su visa grupe atliekama programa. Vienas iš šio albumo kūrinių, "Innocence", įrašytas kartu su Alina Orlova.

“Golden Parazyth” kuria įdomią ir modernią elektroninę muziką, kurioje esama nemažai “ambient” įtakos. Išskirtinis jos skambesio bruožas – savitas balsas, girdimas beveik visuose kūriniuose, kuris primena “indie rock” būdingą dainavimą. Giedriaus vokalas skamba ir grupės “Golden Parazyth” koncertuose, kuo jų gyvi pasirodymai skiriasi nuo daugelio kitų elektroninės muzikos kūrėjų pasirodymų, atliekančių tik instrumentinę muziką. Įsimintini ir prasmingi kūrinių tekstai taip pat suteikia šios grupės kūrybai savitumo ir grožio. 2011-ųjų pavasarį pasitikę su nauju EP “Shelter”, “Golden Parazyth” pristatė naujas kompozicijas "Regatta Of Happiness" bei "Izabelle", kurias kūrė kartu su nuolatiniu scenos partneriu, klavišininku K@ ir prodiuseriu Shkema.

 

Informacija ir staliukų rezervavimas: tel.: 8 652 57 790