Archyvai

Savaitgalio apžvalga: Vilnių sudrebins „ Rammstein“

Šį savaitgalį sostinę sudrebins garsiausia pasaulyje Vokietijos grupė „Rammstein“, tačiau, jei į koncertą eiti neplanuojate, taip pat nenusiminkite. Savaitgalį išties bus, ką veikti. Išsirinkti į kurį renginį žygiuoti jums tradiciškai padės naktinis sostinės gidas Vilniusbynight.lt.

Bene svarbiausias penktadienio įvykis – „Rammstein“ koncertas „Siemens“ arenoje. Daugelis buvusių koncerte „Sportima“ arenoje prieš devynerius metus dar ir šiandien drąsiai galėtų pasakyti, kad įspūdingesnio šou nuo to laiko Lietuvoje, ko gero, nėra buvę. Tačiau laukti liko nedaug, jau penktadienį garsiausia pasaulyje Vokietijos grupė „Rammstein“ vėl sudrebins Vilnių. Visą koncertui reikalingą techniką: sceną, įgarsinimą, apšvietimą ir, be abejo, daug pirotechnikos grupė atsiveš su savim. Nepraleiskite progos tai išvysti ir, žinoma, išgirsti!

Kur? „Siemens“ arena;

Kada? Penktadienį, nuo 20 val.;

Kiek kainuos? Nuo 150 litų.

 

 

Penktadienį „Tamstoje“ svečiuojasi grupė „Fusedmarc“ – audiovizualinis eksperimentas – elektronikos, roko, siurrealistinio vaizdo samplaika, užmegzta daugiau nei prieš ketverius metus. Karjeros pradžioje grupė dažnai buvo lyginama su Vakarų intelektualiosios šokių muzikos ir alternatyviosios elektronikos žvaigždėmis, tačiau šiandien ji atrado savo muzikos kalbą ir tolsta nuo nusistovėjusių intelektualiosios elektronikos standartų.

„Fusedmarc“ pateikia publikai gyvą pulsuojantį scenos veiksmą, kuris užburia ir neleidžia atitraukti akių. Ypatingas grupės skambesys paryškinamas styginių trio. Šis drąsus elektroakustinis eksperimentas kiekvienam įrodys, kad Lietuvoje turime pasaulinio lygio grupių ir privalome jomis didžiuotis. Vaizdas sugeneruotas projektoriaus iš ties neeilinis. Jį papildo vokalistės šešėliai ir scenografija tampa neeilinėmis dekoracijomis bei filmo dalimi. „Fusedmarc“ – tai filmas, nesurežisuotas, todėl gyvas, vykstantis betarpiškai dalyvaujant atlikėjams, muzikai ir klausytojui.

Didžiausias „Fusemarc” pliusas – absoliutus išbaigtumas, vientisumas ir nepriekaištingumo siekis, dėl kurio žiūrovas nubloškiamas į transą. „Fusedmarc“ pasirodymo metu susirinkusieji išgyvena elektronikos, roko, audiovizualumo ir siurrealizmo sintezę. Tai – neabejotinai geriausia „gyvai“ grojanti Lietuvos grupė bei šviežio oro gūsis lietuviškoje muzikos padangėje ir jūs tiesiog privalote ją išgirsti!

„Fusedmarc“ vaizdo klipas su Andriumi Mamontovu – „Sign“:

Kur? Gyvos muzikos klubas „Tamsta“;

Kada? Penktadienį, nuo 21 val.;

Kiek kainuos? 20 litų.

 

 

Taip pat penktadienį esate kviečiami nusikelti prie Viduržemio jūros ir persikūnyti į Karmensitas ar Chose, Olimpo dievaičius arba į Mulen Ružo koketes ir pašėlti šokių sūkuryje.

Programa atskleidžia Viduržemio jūros baseino tautų kultūrų panašumus bei skirtumus. Vakaro metu Europos maisto centre „Raffel’s“ galėsite ne tik paragauti ispaniškų, prancūziškų, ir graikiškų patiekalų bei gėrimų, bet ir šėlsite šokdami flamenko, kankaną, sirtakį, matysite teatralizuotus pasirodymus ir juose dalyvausite.

Kur? Europos maisto centras „Raffel’s“;

Kada? Penktadienį, nuo 19.30 val.;

Kiek kainuos? Nuo 23 litų.

 

 

Prie didelio ir ir įvairaus repertuaro (100 geriausių hitų nuo rock&blues, rock’n’roll iki jazz ) tęsdami ir puoselėdami geros muzikos tradicijas grupė „Blues Makers“ penktadienį klube „Brodvėjus“ pristatys projektą „Eric Clapton“.

Po koncerto laukia tradicinė diskoteka su DJ Algiu.

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Penktadienį, 20 val.;

Kiek kainuos? 10–15 litų. Nuo 22.30 iki 24 val. – 10 litų; nuo 24 val. – 10–15 litų + nemokamas kokteilis (nuolaidos su „Laisvalaikio“, „Club“, LSP kortele ar skrajute).

 

 

„Harlem’10“ – tai jau 5-asis lindyhopo festivalis, sukviečiantis ne tik visus Lietuvos svingo eros šokių mėgėjus, bet ir šokėjus iš užsienio. Šeštadienį „Tamstoje“ įvyksiantis „Pre-Harlem party“ – simbolinė festivalio įžanga. Šio išskirtinio vakarėlio metu Lindyhop.lt klubas pristatys jau vykusius kasmetinius „Harlem“ renginius, nuo kurių neatsiejamas ir „Tamsta“ klubas. Jus džiugins Lindyhop.lt klubo pasirodymai, net du bendai ir, žinoma, nuostabieji lindyhoperiai.

Šį vakarą gros visų pamėgtas „Ella Fitzgeral Tunes“ projektas ir dinamiškieji „Rhythm Junkies“, kurių mylėtojai galės juos pamatyti šokėjų apsuptyje. Šėlsime daug ir iki ryto! Juk reikia pasiruošti žaibo greičiu artėjančiam „Harlem`ui“. Bus daug daug gero svingo!

Kur? Gyvos muzikos klubas „Tamsta“;

Kada? Šeštadienį, nuo 20 val.;

Kiek kainuos? 20 litų, su Lindyhop.lt kortele – 15 litų.

 

 

Taip šeštadienį „Brodvėjuje“ klausomės Julijos Jačėnaitės roko kartu su grupe „No comment“. Po koncerto tradiciškai laukia diskoteka su DJ Algiu.

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Šeštadienį, 20 val.;

Kiek kainuos? 10–15 litų. Nuo 22.30 iki 24 val. – 10 litų; nuo 24 val. – 10–15 litų + nemokamas kokteilis (nuolaidos su „Laisvalaikio“, „Club“, LSP kortele ar skrajute).

 

 

Sekmadienį Vilniusbynight.lt kviečia išbandyti savo balsų vingrybes „Linksmiausioje karaokė“! Laukiami visi – ir profesionalai, ir mėgėjai. Beje, nuo 23 val. diskoteka su DJ Mex.

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Sekmadienį, 20 val.;

Kiek kainuos? NEMOKAMAI.

 

 

Taip pat sekmadienį jau tradiciškai siūlome pažiūrėti gerą filmą. Šįkart jūsų dėmesiui – „2046“. Preciziškumu garsėjantis režisierius Wong Kar-Wai`us šį filmą kūrė net penkerius metus ir vos spėjo į premjerą Kanų festivalyje, kurio organizatoriai ryžosi precedento neturinčiam sprendimui pakeisti iš anksto suplanuotus seansų laikus. Ilgai laukto filmo kopija buvo atskraidinta į Prancūzijos Rivjerą likus tik kelioms valandoms iki oficialios premjeros… Bet po to režisierius nusprendė dar kartą perfilmuoti keletą epizodų, pridėti naujų scenų ir permontuoti beveik visą medžiagą.

Kur? Kino teatras „Pasaka“;

Kada? Sekmadienį, 21 val.;

Kiek kainuos? 12 litų.