Archyvai

Savaitgalio apžvalga: svaiginantis šokių pasaulis

Praėjusį savaitgalį prisiklausęs gyvos muzikos naktinis sostinės gidas Vilniusbynight.lt tradiciškai ima mąstyti apie artėjančius laisvadienius. Atbildantis savaitgalis žada daug geros nuotaikos ir kviečia nešalti lauke, o šėlti klubuose iki paryčių. Pasirinkti tikrai bus iš ko!

 

Kastis Torrau ir Donatello – pirmoji Kauno pora, kartu linksniuojama jau dešimt metų. Per juos jie pasitiko ir išlydėjo ne vieną Lietuvoje apsilankiusį stambiausio kalibro didžėjų. Per tuos metus jie išvystė ir savitą tvirtos ir kokybiškos šokių muzikos skambesį, kurį tobulina kas dieną. Ne tik naktiniuose klubuose, bet ir įrašų studijoje. Neseniai išleistą paskutinį jų darbą „Magnetism“ savo sete pagrojo Sasha ir John Digweed, ir abu kauniečiai pripažįsta, kad tai – kol kas didžiausias jų darbo įvertinimas. Į „Gravity“ Kastis Torrau ir Donatello nuo šiol atvyks dažniau ir klube tvarkysis kaip tikri šeimininkai. „Sveiki atvykę“– sako jie ir laukia jūsų visą naktį!

Kur? Klubas „Gravity“;
Kada? Penktadienį, 22 val.;
Kiek kainuos? 20–30 litų. Įėjimo nuolaida klubo nariams, „Laisvalaikio“ ar ISIC kortelių turėtojams arba su GPEG.

 

Penktadienį „Brodvėjuje“ – energingas jazz-soul-funky vakaras. Su „Green Bridge Band“ koncertuos atlikėjas Jurgis Bruzga. „Green Bridge Band“ – tai visuomet smagi, linksma, energija trykštanti muzika. Jau daug metų kartu grojantys kolektyvo muzikantai pakvies pasinerti į diksilendo, džiazo, boogie-woogie muzikos versmes, pajusti jau užmirštą, retai kada besuskambančią senųjų laikų dvasią. Charizmatiškųjų „Green Bridge Band“ narių dėka, ši muzika vėl išskleis sparnus ir nuskraidins jus į svaiginančių šokių pasaulį! Po renginio klubo svečių laukia diskoteka su DJ Algiu.

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;
Kada? Penktadienį, 20 val.;
Kiek kainuos? Nuo 10 litų su LSP, „Laisvalaikio“,„Club“ kortele ar skrajute; diskoteka nuo 10 Lt su LSP, „Laisvalaikio“,„Club“ kortele ar skrajute.

 

„Tamstoje“ savaitgalį pradės „311 goes unplugged“. Programoje: 311, G&G Sindikatas, DJ Mamania, Scullcandy siurprizai. Ir nepamirškite penktadienio vakaro aprangos kodo „Tamstoje“ – ultraviolet.

Kur? Gyvos muzikos klubas „Tamsta“;
Kada? Penktadienį, 21 val.;
Kiek kainuos? 20 litų.

 

Penktadienį klubo „Havana social club“ programos ingridientai: Rolandas Mackevičius (Radistai, radiofever/zipfm), Odessa (80`s-90`s), specialus Boombastic pasirodymas, Boom kokteiliai – nuo 5 litų.

Kur? Klubas „Havana social club“;
Kada? Penktadienį;
Kiek kainuos? NEMOKAMAI.

 

Šeštadienį klube „Havana social club“ karaliaus DJ Cristian iš Italijos. Be to, jūsų laukia ir specialūs Cinzano pasiūlymai!

Kur? Klubas „Havana social club“;
Kada? Šeštadienį;
Kiek kainuos? NEMOKAMAI.

 

Šeštadienį „Brodvėjuje“ – „medinio“ roko legendos „Poliarizuotų stiklų“ koncertas. Vertinant šios grupės kūrybą, sunku išvengti tokio žodžio kaip „naftalinas“, tačiau „Poliarizuoti stiklai“ visada pritraukia tam tikrą grupę klausytojų, kuriems patinka keistokas Šarūno Mačiulio humoro jausmas ir paprastos kaip trys kapeikos dainos su labai jau „šariškais“ dainų tekstais. Be to, tai puikiausia muzika gurkšnojant alų ar nerūpestingai siautėjant klube. Galbūt todėl „Poliarizuoti stiklai“ visuomet laukiami įvairiose kavinėse, kuriose keliais akordais sugeba „užvesti“ susirinkusią publiką. P.S. po koncerto jūsų lauks diskoteka su DJ Algiu!

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;
Kada? Šeštadienį, 20 val.;
Kiek kainuos? Nuo 10 litų su LSP, „Laisvalaikio“,„Club“ kortele ar skrajute; diskoteka nuo 10 Lt su LSP, „Laisvalaikio“,„Club“ kortele ar skrajute.

 

Sekmadienį naktinis Vilniaus gidas Vilniusbynight.lt siūlo pasižiūrėti filmą „Pasaulis yra didelis ir išsigelbėjimas slypi už kampo“. Dėl prastų gyvenimo sąlygų Alekso šeima paliko gimtąją Bulgariją ir surado prieglobstį Vokietijoje. Kai politinis klimatas šioje šalyje pasikeitė, jie vėl pasileido į ilgą ir pavojingą kelionę. Autoavarijoje liko gyvas tik Aleksas, bet jis prarado atmintį. Tada darbo imasi Nardų karaliumi pakrikštytas jaunuolio senelis, kuris mėgina parodyti Aleksui kelią į gimtąjį kraštą, priminti papročius ir padėti surasti vidinę ramybę.
Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris” konkursinėje programoje filmas pripažintas geriausiu, o pagrindinis aktorius Miki Manojlovic gavo geriausio aktoriaus apdovanojimą.Kur? Kino teatras „Pasaka“;
Kada? Sekmadienį, 19.15 val.;
Kiek kainuos? 12 litų.