Archyvai

Savaitgalio apžvalga: sostinėjė skamba gyvas garsas!

Vos spėjo prašvilpti ilgasis savaitgalis, kitas – jau vėl ant nosies. Ką planuojate veikti? Dar nenusprendėte? Sostinėje šį savaitgalį ausis glostys daug gyvo garso. Kur dainas niūniuosite ir siausit iki paryčių, išsirinkite kartu su naktiniu Vilniaus gidu Vilniusbynight.lt.

 

Penktadienį klube „Tamsta“ svečiuosis Rūta Ščiogolevaitė ir grupė. Šios atlikėjos vardas paprastai pasirodo muzikinių renginių anonsuose ir albumų kūrėjų sąrašuose tada, kai yra svarbus autentiškas dainavimas, o ne jo imitacija. Nors žanrų ir situacijų, kuriose jauna dainininkė demonstruoja savo vokalinį meistriškumą spektras iš tiesų platus – nuo popmuzikos iki džiazo ir nuo dainavimo konkursų iki varjetė, visus kūrybinius iššūkius ji priima vienodai profesionaliai. Beje, ši atlikėja, ypatingą potraukį jaučia vokalinei džiazo muzikai. Užsukite penktadienį į „Tamstą“ ir išgirskite tai, kas išjausta, profesionalu, autentiška!

Kur? Klubas „Tamsta“;

Kada? Penktadienį, nuo 21 val.;

Kiek kainuos? 15 litų.

 

 

Taip pat penktadienį į Lietuvą su geriausiomis dainomis ir naujausiu albumu „Sex“ atvyksta šiuo metu Rusijoje populiariausia grupė „Vintaž“. „Grupė „Vintaž“ – tai daugiau negu muzika. „Vintaž“ tai viskas, kas susiję su mumis ir kas supa mus. Tai mūsų imperija, kurioje viskas vyksta ne pagal taisykles, o pagal išimtis“, – apie save sako grupės nariai. Kad visiškai atitikti išsirinktą vardą, grupė „Vintaž“ tapo originalia kiekvieno iš grupės narių patirties interpretacija, vardai kurių jau gerai žinomi muzikos pasaulyje. Grupė „Vintaž“ užima aukščiausias vietas visuose „HIT paraduose“. „MUZ TV“ praėjusių metų apdovanojimuose užėmė pirmąsias vietas nominacijose „geriausia daina“, „geriausias albumas“ ir „geriausia pop grupė“. Galbūt verta išgirsti?!

Kur? „Forum palace“, Balsas.lt;

Kada? Penktadienį, nuo 20 val.;

Kiek kainuos? Nuo 69 litų.

 

 

Penktadienį „Brodvėjuje“ – viena populiariausių visų laikų roko grupė – „Rebelheart“. Pašėlę „rebelai“ – vieninteliai gyvi iš senojo rokerių ešelono. Daugelis senųjų garsiųjų lietuviškų roko grupių krito nelygioje kovoje su įtakinga popso rinka, bet tik ne jie. Ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje koncertuojanti kompanija niekada nesilaikė jokių tradicinio roko kanonų, todėl iki šiol yra nenuspėjami, ekstravagantiški ir įdomūs klausytojams… Beje, po koncerto tradiciškai jūsų laukia diskoteka su DJ Algiu!

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Penktadienį, 20 val.;

Kiek kainuos? 15–20 litų, nuo 22.30 iki 24 val. – 10 litų; nuo 24 val. – 10–15 litų (nuolaidos su „Laisvalaikio“, „Club“, LSP kortele ar skrajute).

 

 

Šeštadienį viena ryškiausių Lietuvos muzikos scenos atlikėjų Jurga klube „Tamsta“ atliks dainas iš naujausio albumo „+37° (Goal of Science)“ ir, žinoma, primins senas, klausytojų jau pripažintas dainas. Sensacingas ir spalvingas dainininkės Jurgos albumas „+37° (Goal of Science)“ vienas populiariausių ir perkamiausių Lietuvoje. Pernai pasirodęs albumas sulaukė didelio publikos susidomėjimo bei aukščiausių kritikų įvertinimų. „+37° (Goal of Science)“ yra kūrybiškas ir nesuvaržytas muzikos albumas, kuris eksperimentuoja su klausytoju, leidžia jam pasirinkti, ar jis nori dainų klausytis lietuviškai, angliškai, o gal ta kalba, kuria Jurgos dainos ir gimsta – be žodžių.

Kur? Klubas „Tamsta“;

Kada? Šeštadienį, nuo 21 val.;

Kiek kainuos? 30 litų.

 

 

Taip pat šeštadienį klube „New York“ – gyvo garso komedija „Meilė ir taika“ („Love&pace“ – angl.). Tai geros nuotaikos, muzikos, juoko dozės ir maloniai praleisto laiko garantija kiekvienam! Nuotaikinga žymių Lietuvos aktorių, šokėjų, dainininkų bei populiariausių žiūrovų pamėgtų TV žvaigždžių atliekama žaisminga muzikinė komedija apie meilę, bohemą, pinigus, apie vyrų ir moterų intrigas, jų paradoksalius santykius bei meilės deficitą… Abejingų nepaliks spektaklyje atliekamos aistringos, lyriškos ir nuotaikingos dainos bei efektingi šokiai. Specialiai šiam spektakliui nuotaikingą, originalią autorinę muziką sukūręs kompozitorius Antanas Jasenka šiemet buvo nominuotas „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimui, kaip geriausias teatro kompozitorius. Žiūrovus miuziklas patrauks jame plėtojama intriga, savo žaismingumu, spalvingais personažais, aukščiausios prabos aktorinių vaidmenų perliukais. Šis muzikinis spektaklis savo dvasia galėtų tapti lyg žymiojo miuziklo „Mulen Ruž“ istorijos lietuviškuoju analogu perkeltu į nūdieną, kuriame žiūrovai atpažins komiškas šiandienos Lietuvos gyvenimo realijas bei veikėjus.

Kur? Muzikinis teatras ir klubas „New York“;

Kada? Šeštadienį, nuo 20 val.;

Kiek kainuos? Nuo 30 litų.

 

 

Šeštadienį Daiva Starinskaitė atiduos pagarbą mėgstamiausiai savo atlikėjai Lauryn Hill. Daiva, Domas ir Andrius atliks ir kitus, jau „vizitinėmis kortelėmis“ tapusius kūrinius – solinius ar tuos, kurie įrašyti bendrų projektų su kitais atlikėjais metu. Tai „Superstar“, „Zion“, „Doo Wop“ ir B. Marley „No Woman No Cry“ versija ir kiti drauge su „The Fugees“ sukurti hitai – visa tai skambės kiek kitaip, nuoširdžiai ir, be abejo, akustiškai. Tai savotiška muzikinė nuotaikos terapija. Vieniems tai primins senai girdėtas melodijas, kiti turės galimybę pasiklausyti milijonus fanų pasaulyje turinčios dainininkės kūrybos, o treti – pasimėgauti originaliomis „soul“ muzikos improvizacijomis.

Po koncerto tradiciškai jūsų laukia diskoteka su DJ Algiu!

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Šeštadienį, 20 val.;

Kiek kainuos? 10–15 litų, nuo 22.30 iki 24 val. – 10 litų; nuo 24 val. – 10–15 litų (nuolaidos su „Laisvalaikio“, „Club“, LSP kortele ar skrajute).

 

 

Sekmadienį „Brodvėjuje“ tradiciškai vyksta Karaokės čempionatas. Nuo 23 val. – diskoteka su DJ Mex. Į tikrą karaokės vakarėlį kviečiami visi – ir mėgėjai, ir profesionalai.

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Šeštadienį, 20 val.;

Kiek kainuos? NEMOKAMAI.