Archyvai

Savaitgalio apžvalga: sostinėje lankosi Rusijos popmuzikos karalius Filipas Kirkorovas

Pasiilgote gyvo garso? Tada naktinis sostinės gidas Vilniusbynight.lt Jums turi gerų žinių. Šį savaitgalį sostinėje skambės daug gyvo garso, o koncertų savaitgalį vainikuos Rusijos popmuzikos karalius Filipas Kirkorovas. Taigi tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

Penktadienį Šv.Kotrynos bažnyčioje Aistė Smilgevičiūtė ir „Skylė“ kviečia gerbėjus pavasario lygiadienį pasitikti kartu. Jis švenčiamas visame pasaulyje Tarptautinės Žemės dienos – astronominio pavasario – išvakarėse.

Pavasario lygiadienio koncerte – programa, paįvairinta dainomis-istorijomis iš albumų „Sapnų trofėjai“, „Povandeninės kronikos“, „Babilonas“, „Lukiškių pieva“, roko operos „Jūratė ir Kastytis“. Atėjusieji išgirs visiškai naujų dainų iš šiuo metu kuriamo grupės projekto „Broliai“, skirto partizaniniam Lietuvos laisvės kovų judėjimui.

Kur? Šv.Kotrynos bažnyčia;

Kada? Penktadienį, 19 val.;

Kiek kainuos? Nuo 45 litų. Su Laisvalaikio kortele – 15 proc. nuolaida, senjorams – 10 proc., studentams – 10 proc. nuolaida vienam bilietui.

 

 

Taip pat penktadienį geros muzikos klube „Brodvėjus“ svečiuojasi Diksilendo ir pop muzikos grupė „DixXband“. Tai – vienas populiariausių kolektyvų, grojančių tradicinį džiazą, diksilendą, Naujojo Orleano stilių ir populiariają muziką. „DixXband“ jau skaičiuoja aštuntus veiklos metus. Kolektyvas išbandė Lietuvos, Ukrainos, Lenkijos, Prancūzijos koncertų scenas, surengė pasirodymus įvairiuose festivaliuose. Tarptautiniame „Eurojazz 2007“ festivalyje (Paryžius) „DixXband“ buvo išrinkta geriausia publikos grupe bei gavo pirmą prizinę vieta už originalią Europos Sąjungos himno interpretaciją diksilendo stiliumi.

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Penktadienį, 20.30 val.;

Kiek kainuos? 10–15 litų. Nuo 22.30 iki 24 val. – 10 litų; nuo 24 val. – 10–15 litų + nemokamas kokteilis (nuolaidos su „Laisvalaikio“, „Club“, LSP kortele ar skrajute).

 

 

Šeštadienį Vilniaus „Pramogų banke“ laukia neeilinis renginys – čia vienai nakčiai į sostinę sugrįžta atlikėjas Vaidas Baumila.

Kur? „Pramogų bankas“;

Kada? Šeštadienį, 22 val.;

Kiek kainuos? 20 litų. Su OMNI ID koretele – perpus pigiau.

 

 

Taip pat šeštadienį geros muzikos klube „Brodvėjus“ – Česlovo Gabalio ir grupės „Pelenai“ gyvos muzikos koncertas. Grupę „Pelenai“ dažnai girdėdavome radijo laidose, matėme vaizdo klipuose, trypčiojome koncertuose. Daugelis grupės dainų sulaukė aukščiausių žinovų įvertinimo, o dėl savo populiarumo grupė užėmė aukštas konkursų vietas. Nepailstantis „Pelenų“ senbuvis Gintas Banys tokią grupės sėkmę aiškina tuo, kad „viskas, ką grupė darė, – tai jų vidinių išgyvenimų atvaizdas, o ne aklas kopijavimas. Pagrindinis kriterijus – impulsyvi dainų energija, kuri turi pasiekti klausytojų širdis. Tai ji ir daro. “

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Šeštadienį, 20.30 val.;

Kiek kainuos? 15–20 litų + nemokamas kokteilis arba alaus bokalas. Nuo 22.30 iki 24 val. – 10 litų; nuo 24 val. – 10–15 litų + nemokamas kokteilis.

 

 

Geros muzikos klube „Brodvėjus“ šeštadienį legendiniai „Poliarizuoti stiklai“ pristato naująjį albumą „Stasė“. Jūs tiesiog privalote tai išgirsti!

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Šeštadienį, 21 val.;

Kiek kainuos? 15 litų.

 

 

Sekmadienį koncertų savaitgalį vainikuos Rusijos popmuzikos karalius Filipas Kirkorovas. Ryškiausia rusų estrados žvaigždė pristatys pačią naujausią savo programą „Prosto podari“ („Tiesiog padovanok“ – aut.).

Be to, atlikėjas net ir pačius ištikimiausius dainininko gerbėjus nustebins visiškai nauju įvaizdžiu. Naujomis spalvomis nušvitusi scenos žvaigždė žiūrovus apdovanos dar negirdėtais kūriniais, seniai pamiltomis dainomis ir nepakartojama nuotaika.

F.Kirkorovas – tai viena turtingiausių, skandalingiausių bei paslaptingiausių asmenybių ne tik Rusijos, bet ir viso pasaulio šou versle. Garsusis dainininkas, aktorius ir prodiuseris yra Guinnesso rekordo savininkas. Visus įmanomus muzikinius prizus Rusijoje laimėjęs dainininkas net penkis kartus buvo paskelbtas geriausiu Rusijos atlikėju prestižiniuose „World Music Awards“ apdovanojimuose. 2001 m. F.Kirkorovui už šalies vardo garsinimą prezidentas Vladimiras Putinas suteikė Nusipelniusio Rusijos artisto vardą.

Kur? „Utenos pramogų arena“;

Kada? Sekmadienį, 19 val.;

Kiek kainuos? Nuo 80 litų. Su Laisvalaikio kortele gausite 10 proc. nuolaidą.