Archyvai

Savaitgalio apžvalga: sostinę užvaldys salsos karaliai

Sveiki! Šį savaitgalį greičiausiai ne tik būsime sulaukę tikro pavasario, bet ir kaitrios vasaros. Temperatūra gali įšilti iki 29 C° – mat į sostinę Karibų karštį atveža „Kings of Salsa“.

 

Taigi jau šį penktadienį Jūsų laukia salsa, rumba, mambo, čia-čia – aistringi šokiai, uždeganti muzika, seksualiausi salsos karaliai ir karalienės tiesiai iš Kubos!

„Kings of Salsa“ šokėjai scenoje demonstruoja savo meistriškumą, nugludintą iki tobulumo. Jie šoka taip, tarsi šokis būtų toks pat svarbus kaip kvėpavimas, kaip širdies plakimas. Sūpuodamos klubais senjoritos grakščiai sukasi aplink savo partnerius, jų judesiai atkartoja ritmą. Deginantis erotiškumas ir karštligiška euforija užvaldo kiekvieną.

Seksualūs kūnai ir deginanti aistra kubietiškame „Kings of Salsa“ pasirodyme – gyvai atliekamų tradicinių dainų miksas, afro-kubietiški ritmai, raumeningi kūnai, salsos ir hiphopo pulsavimas.

Jeigu Jūsų neįsups šėlstantys būgnai, ir kojos pačios nepradės mušti takto – pasitikrinkite pulsą!

Kur? Ūkio banko teatro arena;

Kada? Penktadienį, 18 val.;

Kiek kainuos? 60–140 litų.

 

 

Taip pat penktadienį „Artistuose“ – „Tech–House“ su DJ Švelnia. Tai – vakarėlis, kuriame HOUSE ritmai ieškos kompromiso su sintetiniu TECHNO skambesiu. Prisijunkite prie paieškų ir Jūs!

Kur? Naktinis klubas „Artistai“;

Kada? Penktadienį, 22 val.;

Kiek kainuos? NEMOKAMAI.

 

 

Penktadienį skubėkite į Absento vakarėlį. Absento spalva – nuostabiai žalia. Kuo absentas skiriasi nuo saulėlydžio? Jei negalite atsakyti į šį klausimą, ateikite ir patys pamatykite. Paragavę absento su energetiniu gėrimu „Nesė Relax“ už ypatingą kainą, mintimis atsidursite ten, kur norėtumėte pasilikti amžinai. Šokių aikštelėje judėsite su DJ Poof.

Kur? „Pramogų banko“ naktinis klubas „Nesė Relax“;

Kada? Penktadienį, 22 val.;

Kiek kainuos? 20 litų, su „Silver“ kortele – 5 Lt pigiau. Įėjimas iki 23 val. merginoms nemokamas.

 

 

Šeštadienį visi išprotėję dėl rap`o renkasi kokteilių bare „Viva Tequila“. Čia ne tik galėsite pasivaišinti skaniais kokteiliais, bet ir šokių aikštelėje šėlti pagal DJ Justinez muziką. Beje, gyvai Jūsų laukia: Contrast, Карусель, Kef (Visaginas), Шпиль Святого Казимира, Al’Hisam (Rūkas), Ai Tenshi, Slem & Napal ir kiti.

Kur? Kokteilių baras „Viva Tequila“;

Kada? Šeštadienį, 22 val.;

Kiek kainuos? 10 litų, su skrajute – 5 litai.

 

 

Sekmadienį tradiciškai naktinis sostinės gidas Vilniusbynight.lt siūlo pasilikti kinui ir pažiūrėti dramą „Svajotojai“. Jaunas amerikietis Metju atvyksta į Paryžių studijuoti prancūzų kalbos ir žiūrėti filmų. Jis tiesiog pamišęs dėl kino ir kiauras dienas praleidžia Sinematekoje, kur susipažįsta su panašiais kino fanatikais – Teo ir jo seserimi Izabele. Jaunuoliai nusprendžia pagyventi kartu, nes jų tėvai visą mėnesį ketina atostogauti prie jūros. Pradžioje viskas atrodo gražu ir linksma – nuotaiką pagerina alkoholis, filmai, meilė ir svajonės. Brolis ir sesuo įtraukia Metju į keistų seksualinių žaidimų pinkles. Vieną vakarą kino viktorinoje nugalėję Teo sugalvoja originalią nuobaudą Metju – pasimylėti su Izabele jo akivaizdoje.

Tai seksualus, nostalgiškas, aistringas, poetiškas, intymus ir skandalingas filmas. Po premjerų Venecijos, San Sebastijano, Sundaco kino festivaliuose jis sukėlė daug prieštaringų reakcijų, tačiau daugelis kino kritikų jį vadina absoliučiai geriausiu režisieriaus filmu.

Kur? Kino teatras Pasaka;

Kada? Sekmadienį, 20 val.;

Kiek kainuos? 12 litų.