Archyvai

Savaitgalio apžvalga: šokio ritmu

Naktinis Vilniaus gidas Vilniusbynight.lt tikisi, kad šią savaitę nepervargot ir esat pasiryžę iki paryčių šėlti klubų aikštelėse. Mes jau girdime jūsų garsų „taip“ ir skubame pasakoti, kas, kur, kada savaitgalį vyks ir kiek tai patuštins jūsų kišenes.

 

Neseniai albumą išleidęs ir pristatęs grupės „Inculto“ dukterinis projektas TWNKL nesnaudžia ir koncertui klube „Gravity“ vasario 5-ąją pasikvietė vieną žymiausių Lietuvos didžėjų – Igną, kuris pilnus klubus surenka ir grodamas vienas. Kaip derės šių ekspresyvių atlikėjų mintys, galima tik spėlioti, o geriausia ateiti ir išgirsti patiems. Jurgio Didžiulio ir muzikantų projektą su Ignu „Gravity“ palaikys „Happyendless“ didžėjai Benua ir Andrius Alien. Toks komplektas reiškia tik vieną – užtikrintas šokių ritmas ir nuotaika penktadienio naktį.  

Kur? Klubas „Gravity“;

Kada? Penktadienį, 22 val.;

Kiek kainuos? 2030 litų. Įėjimo nuolaida klubo nariams, „Laisvalaikio“ ar ISIC kortelių turėtojams arba su GPEG.

 

Penktadienį „Deep minds university“ HOUSE session – „Artistuose“. F-CANE, RENNIR ir EDUARDO, sklandantys solidžioje, nepaliestoje šiuolaikinės komercijos muzikos erdvėje. To neišgirsite per radijo stotis!

Kur? Muzikos klubas „Artistai“;

Kada? Penktadienį, 22 val.;

Kiek kainuos? NEMOKAMAI.

 

Šeštadienį geros muzikos klube „Brodvėjus“ sena gera, bet nepamiršta muzika. Ją šiandien supranta tiek vyresni žmonės, tiek jaunimas. Geriausi 70–80-ųjų hitai, kuriuos GYVAI atlieka septyni talentingi, jauni ir perspektyvūs muzikantai. Energingas pasirodymas, visus užvedančios melodijos ir grooviniai ritmai. Trys žavingos išskirtinių balsų ir išvaizdos vokalistės, kurių žavesiui neliks abejingų. Pažadame. Beje, po koncerto laukia diskoteka su DJ Algiu!

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Šeštadienį, 20 val.;

Kiek kainuos? 10–15 litų; nuo 22.30 val. iki 24 val. – 10 litų; nuolaidos su LSP, „Laisvalaikio“,„Club“ kortele ar skrajute.

 

 

„Cats Will Swing For You“– lindyhoperių vakarėlio pavadinimas – tai žino kiekvienas mielas Vilniaus lindyhoperis! Metas ruošti kostiumą ir lyginti suknelę, nes šeštadienį laukia gyvas svingas klube „Tamsta“, net su dviem gyvom grupėmis. Tu tiesiog privalai būti čia!

Kur? Gyvos muzikos klubas „Tamsta“;  

Kada? Šeštadienį, 22 val.;

Kiek kainuos? 20 litų, su Lindyhop.lt kortele – 15 litų.

 

 

Sekmadienį Vilniusbynight.lt siūlo į dienotvarkę įrašyti dokumentinį filmą „Amerika prieš Džoną Lenoną“. Tai – filmas apie „The Beatles“ lyderį Johną Lennoną, tapusį aršiu aktyvistu. Juostos kūrėjai pasirinko menkai analizuotą muzikanto gyvenimo etapą. Grupės saulėlydžiu Lennonas „The Beatles“ populiarumą ėmė naudoti skelbdamas taiką pasaulyje. Filme pateikiami įrodymai, kad tuometinis JAV prezidentas Richardas Niksonas mėgino nutildyti muzikantą už jo kritiką dėl karo Vietname. Filmas taip pat analizuoja Lennono ir Yoko Ono santykius ir jos įtaką muzikanto pasaulėžiūrai. Filmas neidealizuoja „The Beatles“ lyderio, bet atskleidžia, kad atvirai reiškiami politiniai įsitikinimai buvo asmeninis troškimas pasinaudojant šlove padaryti pasaulį nors kiek geresnį.

Kur? Kino teatras „Pasaka“;

Kada? Sekmadienį, 20 val.;

Kiek kainuos? 12 litų.