Archyvai

Savaitgalio apžvalga: namuose – pavasario šventė

Naktinis sostinės gidas Vilniusbynight.lt sveikina visus sulaukus gražiausios pavasario šventės – šv.Velykų. Šį savaitgalį, ko gero, daugiau laiko praleisite su artimaisiais, savo sėkmę bandydami ridenant kiaušinius ir besidžiaugdami Velykės atneštomis dovanomis, mat sostinės renginių organizatoriai daug renginių nežada.

 

Visi nebijantys aukščio penktadienį laukiami smagiame vakarėlis ant „Europos“ stogo – „Up To The Sky – Big Friday“. Iš 31 aukšto visam miestui skambės neužmirštas ir geriausias oldschool’as. Preciziškai parinkti geriausiai „senąją mokyklą“ menančius kūrinius susirinks didžėjų amato senbuviai. Ant stogo šypsosis žinomas SKAMP ir NO DJs grupių veidas – Viktoras Diawara–Vee. Aukštyn užsiropš, aukščio nebijantis, į šalies didžėjų dešimtuką patenkantis, G&G Sindikato narys – Mamania. O vis sparčiau šokių aikštelėse įsigalintis DJ MIX, Didžiojo penktadienio renginyje sieks asmeninio aukščio rekordo. Užsiksuokite rekordą kartu su juo!

Kur? Europos dangoraižio 31 aukštas;

Kada? Penktadienį, nuo 22 val.;

Kiek kainuos? 25 litai.

 

 

Taip pat penktadienį – išskirtinis Nedos ir grupės „Blues Makers“ koncertas. Jau šešerius metus Lietuvos scenos primadona Neda Malūnavičiūtė kartu su grupe „Blues Makers“ džiugina ir virpina klausytojų širdis mūsų šalyje ir už jos ribų. Dainas tapusias dideliais hitais Lietuvoje, šiek tiek jazz klasikos, daug spontaniškumo improvizacijos ir gyvo bendravimo – visa tai galima girdėti jų gyvo garso koncertuose. Nuo 23 val. tradiciškai diskoteka su DJ Algiu!

Kur? Geros muzikos klubas „Brodvėjus“;

Kada? Penktadienį, nuo 20 val.;

Kiek kainuos? 10–15 litų; nuo 22.30 iki 24 val. – 10 litų; nuo 24 val. – 10–15 litų + nemokamas kokteilis (nuolaidos su „Laisvalaikio“, „Club“, LSP kortele ar skrajute).

 

 

Nepaisant to, jog Pietų Amerika yra tolimas kontinentas, Lotynų Amerikos muzikos kūriniai ir šokiai mūsų šalyje tampa vis populiaresni. Būtent tokia tolima, bet jau spėta pamėgti muzika, penktadienį, klube „Tarantino“ žavės iš Venesuelos atvykęs CARLOS ROSAS. Svečiui talkins mūsų hauso scenos žinovas ADAM VICIOUS. Šiame vakarėlyje sumišusi Lotynų Amerikos ir hauso muzika bus papildoma gyvais perkusiniais garsais. Lotynų Amerikos muzika, tai ne tokia muzika, kurios galima vien klausytis – ji norom nenorom įprašo į šokių aikštelę. Hauso stiliaus merengė ir regatono šokius šoks profesionalios šokėjos, jų pavyzdžiu galės sekti visi šios gyvybingos muzikos mylėtojai.

Kur? Klubas „Tarantino“;

Kada? Penktadienį, 22 val.;

Kiek kainuos? 10 litų iki 24 val, vėliau – 15 litų.

 

 

Šeštadienį bare „Woo“ – „Pump up the 90“. Iki paryčių su jumis šėls Sania ir Dyp.

Kur? Baras „Woo“;

Kada? Šeštadienį, 23 val.;

Kiek kainuos? 10 litų.

 

 

Sekmadienį, be abejo, artimųjų būryje švęsite gražiausią pavasario šventę – šv.Velykas, tačiau, jei vis dėlto nuspręsite vakare išeiti į miestą naktinis sostinės gidas Vilniubynight.lt tradiciškai siūlo pasižiūrėti filmą. Šį kartą jūsų dėmesiui 1976 m. sukurta komiška drama – „Meilės vergė“. Pilietinio karo metai Kryme. Nuo suirutės, bado ir šalčio bolševikų valdomoje Maskvoje pabėgę kino kūrėjai suka aistrų kupinas melodramas, kuriose vaidina kaprizingos nebyliojo kino žvaigždės. Tačiau į čekoviška dvasia persismelkusio filmo nuotaiką braunasi žiauri karo kasdienybė.

Kur? Kino teatras „Skalvija“;

Kada? Sekmadienį, nuo 21 val.;

Kiek kainuos? 8 –12 litų.

 

 

Antrąją Velykų dieną, pirmadienį, Vilniusbynight.lt rekomenduoja nusikelti į Argentiną. Tiesiog sėsti ir teleportuotis muzikiniu kanalu tiesiai į Buenos Aires. Į uostą, kuriame gimė tango, kur susiliejo ispanų flamenko, italų tarantela ir dar kažkas vietinio. Miestą, iš kurio nepaleidžia šiurkštus Buenos Airių grožis, kasdieniai nauji patyrimai ir atradimai be proto dideliam mieste… Aistros, nostalgijos, meilės, vilties, nerimo ir kitų jausmų siautulį kalbės ir išgyvens mecosopranas Brigita Bublytė, akordeonistas Raimondas Sviackevičius, pianistas Vytautas Lukočius, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras ir choras „Jauna muzika“ bei jiems diriguosiantis Vaclovas Augustinas. Solistė Brigita Bublytė – universali menininkė, labiausiai žinoma kaip aktorė ir dainininkė.

Kur? Šv. Kotrynos bažnyčia;

Kada? Pirmadienį, 19 val.;

Kiek kainuos? Nuo 10 litų.